Siemens Sıwamat XL 1062 enerji ve göstege paneli aktifken çalişmıyor

water1

Üye
Merhabalar arkadaşlar bende siemens sıwamat xl 1062 var su almıyor ben pompasını söktüm 5 kuruş çıktı 3 tane sonra boşaltma pompasını temizledim dişarıda boşta 220 voltla çalıiştı yerine taktım götergede program süresi dijital saatte çıkıyor başlat düğmesine basınca kapak kilidi devreye giriyordu çıt diye ses çıkarıyordu şimdi ses çıkarmıyor ve makina çalışmıyor bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

1PBv2G.jpg

yanan ışığın resmi arkadaşlar. Bu modelin hata kodlarını nasıl öğrenebilirim ayrıca saygılar

Kesinlikle bir şey olabilir ustam öyle deme çamasır makınasının kapagı acıkkkende lambaları gosterge panelınde yıkama suresı çıkıyor buyuk bır ıgtımalle kapı kılıdi görev yapmıyor diyebılırmıyız

öyle görünüyor kilidi direk kilit LveN uçlarına 220v geliyor fakat kapı kilitlemiyor ise kapı kilidiniz arızalıdır.

o zaman kısa devre yapıp deneyeyim kalın kablo kalıyor ınce ıkı kablo bırbırıne baglanacak demi

Bu model makinalarda direk bağlantı yapmak hatadır kartı patlatırsın. Deneme. üzulmeyesın sonra

ali ustam doğru diyor. kilidin L ve N uçlarına 220v geliyor ve kapı kilitleme yapmıyor ise kilidi değiştiriniz.

bence kartın başlat tuşu görev yapmıyor kilit bozuk olsa idi program ışığının yıkama ışıgına degişmesi gerekliydi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri