Siemens PLC Logo Şifresi

alfonso_76

Üye
elimde siemens plc logo var üzerinde yazılım var ve çalışıyor yazılımı yüklemek istiyorum ama şifre olduğu için yükleyemiyorum bu şifreyi nasıl kırabiliriz veya içinde hafıza pili falan varmıdır acaba söküp taksam olurmu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
celik kardeş bana da gönderebilirmisin acaba bende logo aldım şifreledim ve zamanla şifreyi unuttum
2 seneden beri bekliyor kenarda varsa çözümü en azından değerlendiririm deneylere devam ederim
mail: ***********

Moderatör tarafında düzenlendi:
logo şifre kırma yönergeleri izleyin

Ekli dosyalar

• tara0003.jpg
    tara0003.jpg
    95.1 KB · Görüntüleme: 1,505
Moderatör tarafında düzenlendi:
logo programı lazım yardımcı olabilcek var mı?

arkadaşım yapacagın şeyi sana anlatayım
clear program geliyorsun ok tusuna basıyorsun sağ ok bunanuna basarak 3 yana geliyorsun sonra sag ok tusu ve ok butonuna 5 sn.basılı tut program silinsin

üstünden baya zaman geçmiş ama,
bence adam "logoda şifre var, yazılımı pc ye kopyalıyamıyorum" diyor

sizde komple program nasıl silinir onu tarif ediyorsunuz.adamın çalışan makinesi duracak.

Programlama menüsünde, yani program => edit => clr prg => yes, 3 kere yanlış girince programın hafızadan silinir...

Logo şifre kırma için bir program bulunmuyor.....

arkadaşlar şifreli programın şifresini öğrenmek mümkün

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri