siemens MM420

xxxtoprak

Üye
arkadaşlar bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var, döner vakum filtrenin üzerinde traşlama bıçağını kontrol eden mm420 cihaz arızalandı tamiratı yapıldıktan sonra cihaz fabrika ayarlarına döndürülmüş fabrikada italyada :) eski mantığı biraz biliyorum bu konuda parametreler ile yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum,

8 ve 5 arası aç kapa anahtarı 8 ve 6 arası yön değiştirme anahtar konumunu 8-5 arasında açtığımda sürücü 1.20 ile yavaş bir şekilde traşlama yapmakta ve bu frekans dokunulmadığı taktirde hep anı değişme yok, istenildiği taktirde BOP panel üzerindeki UP butonuna basılı tutularak 110.00 frekansına çıkarılabiliyordu, anahtar konumunu 8 ve 6 arasında kullanıldığında sürücü motoru ters yönde çalıştırıp traşlama bıçağını sabit 110.00 frekansında geri çekiyor hali hazırda bağlı bulunan limit swichler bağlı bu mantıkta bu cihazı çalışması gerekiyor deneyimi tecrübesi olan arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
p700 : 1 olacak (bop tuş takımı için)
p701 : 1 olacak(8ile5 arası start için)
P702 : 11 olacak (ters yöne sabit jog hızı ile dönmesi için).(p1058 parametresinden frekansı seçebilirsiniz sizin uygulamanızda110 hz olduğu için 1058 i 110 yap.eğer motor ters çalışmazsa p702 yi 10 yapıp p1059 dan sabit frekansı110 olarak girmelisin.ilk startta 1.20 hz ile dönmesini istediğin için p1080 minimum frekansı 1.20 hz girmelisin.max frekans p1082 110 olmalıdır .bu şekilde bi dene umarım işini görür kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri