SIEMENS MICROMASTER 420 EKRANIN TASINMASI

cs-tech

Üye
Selam arkadaşlar bir müşterimde mcromaster420 var fakat ekrann makınanın üzerine tasımak istediklerini söylediler bende paneli yerinden soktüm sürücü ile ekram arasındaki kabloyu nerede bulabilirim yada kendim yapabilirmiyim şimdiden fikir veren herkese teşşekür ederi..........

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Dostum selamlar. AOP ile Micromaster arasındaki haberleşme USS protokolü ile gerçekleştirilir. Bu tip bir haberleşmede kullanacağın kablo ise RS-232 yani bildiğin seri kablodur. Yalnız dikkat etmen gereken konu, eğer star-stop veya hız setpointi gibi bilgileri sürücü, aop üzerinden alıyorsa, AOP ile sürücü arasındaki kablonun uzunluğunun 5 metreyi geçmemesini öneririm. Çünkü bu mesafeden sonra seri protokolde ortamdaki gürültüye de bağlı olarak olur olmaz haberleşme hataları alabilirsin. Bu da sürücünün duruşa geçmesine neden olur.

İyi çalışmalar dilerim.

Syn tonightsthenight öcelikle yorumunziçin tesekkür ederim ben söyle düşündüm aop ile sürücü arasına hdd lerdeki gibi yassı kabloyla bir konnektör takarak cözmeyi düsünmüstüm zaten aop de rs 232 soketide göremedim ben....

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri