Siemens Logo programı

Arkadaşlar ben siemens logo için kullanacaımız programın linkini bulmadım yardımcı olursanız sevinirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
demo sürümü ile pc den logo ya program atıp alabilirmiyiz ?

Siz onda demo yazdığına bakmayın program full sürümdür ve program atıp alabilirsiniz.

son sürümü indiryorum ama maalesef program alıp atamıyorum .pc imde Windows 7 kurulu, yalnız kablonun driver ını pc me kurarken Windows xp ,2000,wista,linux 2.6,macos9,osx diye yazıyor Windows 7 yimi desteklemiyor :( yardımcı olabilirmisiniz. bağlantı kablosu usb 6ED1057-1AA01-0BA0

Arkadaşlar kusura bakmayın belki size basit gelebilir siemens logo ile s7200-s71200 programları değişik geldi videolardan izlediğim kadarı ile lotoda kontak ve zaman rolelri neden farklı aciklayabilirmisiniz

Arkadaşlar kusura bakmayın belki size basit gelebilir siemens logo ile s7200-s71200 programları değişik geldi videolardan izlediğim kadarı ile lotoda kontak ve zaman rolelri neden farklı aciklayabilirmisiniz
Logo programı sadece siemensin akıllı röleleri için oluşturulmuş bir programdır. Logo aslında sadece bir akıllı röledir ve tam anlamı ile bir plc sayılmaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri