Siemens logo ile 4-20 ma

merhaba arkadaşlar 4-20 ma analog bir çıkışı kullanarak bu çıkış her düştüğünde dijital olarak çıkış almak istiyorum ama bu çıkış zamanlı olacak bunu sıemens logo ile yapabilirmiyim şimdiden teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
yapabilirsiniz. burada önemli olan analog çıkış ile modülün çözünürlüğünün aynı olması mesela 10bit, 12bit gibi

ben soruyu yanlış sormuşum galiba kusura bakmayın 4-20ma input var elimde bu akım degeri her düştüğünde dijital olarak zamanlı çıkış almak istiyorum bu her düştüğünde ise tekrarlanmasını istiyorum bunu logoyla yapabilirmiyim teşekkürler

yapabilirsin. analog girişi her defasında bir önceki değer ile karşılaştırırsın bir önceki sayı ile şimdiki sayı arasında değişiklik olup olmadığına bakarsın ve zaman rölesini çalıştırırsın

bilgilendirmeniz için teşekkür ederim devre için neler kullanmalıyım yani sizde devre varmı sagolun

siemens logo kullanım klavuzu ekte.

Ekli dosyalar

• LOGO.pdf
    2.7 MB · Görüntüleme: 46

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular