Siemens LOGO 230RCL Yardım

owerseas

Üye
Merhaba elimde bir adet logo 230rcl var. Enerji verdiğimde ekranın ortasında gün ve saat ayarı yanıp sönüyor. Bir türlü kumanda edemiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim​

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
gerçek zaman saatinde sıkıntı olabilir.zamanı ayarlayıp ondan sonra run etmeyi deneyin.
kolay gelsin

Güncel tarih ve saati girmenizi bekliyor. Yanlış hatırlamıyorsam önce esc sonra menüden set clock gibi biryer olacaktı menüye girdiğinizde bulacağınızı tahmin ediyorum.

elinizde plc programı varsa yeni program atın düzelicektir.

merhaba benim elimdede siemens logo rcl var ve bu konu hakkında bir sey bilmiyorum.bana bunun programını ve eğitimini acıklarsanız sevinirim.saygılar.not´plc ile kücük bi presin kumandasını yapmak istiyorum şimdiden tesekkür ***********@hotmail.com.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Logo için dökümanlar forumda mevcut konu başlığında türkçe döküman var. Ayrıca logoyu ekrandan tuşlarla programlarsınız...

günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlar.sorunumu kısaca yazmak istiyorum.bende siemens logo 230 rcl var ve ben bunla hidrolik presi kumanda etmek istiyorum.bana bununla ilgili kumanda devre semasını veririseniz cok seviirim.

günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlar.sorunumu kısaca yazmak istiyorum.bende siemens logo 230 rcl var ve ben bunla hidrolik presi kumanda etmek istiyorum.bana bununla ilgili kumanda devre semasını veririseniz cok seviirim.

şartları açıklarsan yardımcı olabiliriz presin çalışma şartı nedir

Forum istatistikleri

Konular
128,105
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri