Siemens Logo Şifrelenmiş programı Açma işlemi!!!

Arkadaşlar ŞİFRESİ olan ve içindeki programı back-up almak isteyen için buyurun alttaki linkten indirip bu işi çözebilirsiniz. Videoda kullanımıda gözüküyor. Yalnız kabloya ihtiyacınız var. Birde Win XP ve seri port şart.

Ekli dosyalar

• LGComSpyInst.zip
    3.4 MB · Görüntüleme: 253
  • MAX232.JPG
    MAX232.JPG
    41.1 KB · Görüntüleme: 128
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Selamlar,

Programı indirip kurdum ancak logo ile bağlantı sağlayamıyorum.

Teşekkürler

program denendi gayet güzel çalışıyor...

Merhaba

Konu eskimiş ama benim de şifresini unuttuğum bir logoyu tekrar kullanmam gerekiyor.

İçindeki programın silinmesi önemli değil.

Logo ya nasıl hard format atarım.

Önceki önerileri denedim. Olmadı.

Arkadaşlar;
LOGO Comfort8.2 kullanıyorum. LOGO'da çalışan programı SD karta aldım. Oradan kendime ait LOGOya yükledim. Program çalışıyor. Ekrandan giriş/çıkışların durumunu görüyorum. PC ile online olamıyorum logo şifre istiyor. Yukarıda bahsettiğiniz LGComSpyist programını kurdum fakat Win 10 da program nereye kuruldu göremedim
Sonuç çözemedim hala yeni program arıyorum
Arkadaşlar;
LOGO Comfort8.2 kullanıyorum. LOGO'da çalışan programı SD karta aldım. Oradan kendime ait LOGOya yükledim. Program çalışıyor. Ekrandan giriş/çıkışların durumunu görüyorum. PC ile online olamıyorum logo şifre istiyor. Yukarıda bahsettiğiniz LGComSpyist programını kurdum fakat Win 10 da program nereye kuruldu göremedim
Sonuç çözemedim hala yeni program arıyorum
bU KONUDA ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİZ OLURSA SEVİNİRİM

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,920
Son üye
Bafrali1655

Yeni konular

Geri