Siemens klima geç devreye giriyor

Süreyi takip edin bakalım bir değişiklik olacakmı

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Emme valfinde teflon sarılı oldğu için gazı tam vermemiş klimayı taşırken klimacı basıncı düşük bırakmş öyle dediler

Dereceyi fazla düşürme dediler odq küçük burayı çabuk ısıtıp o yüzden duruyor dediler çalşma süresi uzadı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dereceyi yükseltmeyi bende önermiştim.

Montajla ilgili bir yorum yaptılarmı? Yüksekliği filan.

Onu sordum evet yükseklikte sorun yok dediler klimadada sorun yok dediler on süresi baya uzamış 7 dakika önce geldim odaya çalşyodu hala çalşyo takıpteym

10 dakika on süresi 10-15 dakia off süresi şuan

Serkan bey çıkış sıcaklğnı 60 derece ölçmüşlerdi lazerli termometre ile

Çalışma süresi şuan 15 dakika 30 derecede nasıl şuanki fark?

Çalışma süresi iç ortam sıcaklığından tutun ortamın hava hacmi alan ile orantılıdır.

Bu süreyi siz eski durumuna göre kıyaslayacaksınız.

Peki ortam sıcaklığı nasıl düne göre?

Ortam sıcaklığı derece olarak çalşırken 24 e çıkıyor aynı yani düne göre

Yani ben karşıda koltukta oturken ısınıyorum koltukta çalşyor iken klima ama en akşam hava soğuk olduğu için kesin sonuç akşam belli olur sanrm

Olur deneyelim serkan bey sizde klima sektöründensiniz sanrım )

Bende sogutma sektorindeyim.

Endüstriyel tip sogutma gruplari satis servis hizmeti veriyorum.

York marka sogutma gruplari uzerine.

Görmüştüm york marka merkezi klimaları otellerde oluyor bende turzm otel sektöründeym

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri