Siemens klima geç devreye giriyor

Bende turizme hizmet veriyorum hangi ildesiniz? Su an hala turizmdemisiniz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Antalyada çalşyordum yazları sezonluk 4-5 yıldan beri şuan manisadaym sezon kapalı oldğu için çalşmyorum

Bende Antalyadayim hangi otel acaba merak ettim? :D Tanidik cikmayalim simdi :):)

Antalya merkezmi ben manavgat magic life çalşmştm en son

Meekezdeyim ama bir cok otele gidiyorum. Manavgat merkezde musterim yok ama side kumkoy taraflarinda var müşterilerim.

Side kumkoy mevkinde Febeach otel , Side Mare Otel , Cesars Otel ve Kamelya Collection otellerde cihazlarimiz var.

Evet Kemer bölgesindede 4-5 adet müşterim var. Antalya genelinde 40 civarında müşterim var.

Kışın müşteri oluyormu manavgat veya antalydaki otellerde bende mutfak pastacıolarak çalşıyordum

Yaz kış çalışan oteller var birde sadece yazın çalışan oteller var.

Genelde yaz kış çalışanlar yazın tatil amaçlı kışın ise toplantı konferans v.s. için çalışanlar var.

Ama Antalya'da toplam 2000 otel varsa su an 200 - 300 otel açıktır. ( Alanya - Kemer arası komple ) Rakamları fikir vermesi amaçlı yazdım.

En çok açık olan belek ve side tarafı olması lazım kemerde pek yoktur kışın açık

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri