Siemens klima geç devreye giriyor

Isınmada sorun var derken serkan bey?

Evet şuan 29 da çalşyor daha öncedende bu klimayıb29 da ancak ısıtyordu oda sıcaklğı şuan 24 klimacıya baktrmamı önerirmisiniz .herhangi bir sensör veya kart problemi olabilirmi

Burada 24 C derece ölçüyorum demiştiniz ya ( ben bundan dolayı memnun olmadığınızı düşünmüştüm )

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
24 derece evet en fazla 25 oluyor oda ama gece soğuk oluyor yalıtımda fena saylmaz ama klima 15 dakika beklmesi normalmi

bazı durumlarda bekler.

Daha önce ne demiştim cihaz çok yukarı monte edilmiş. Isınan hava yükseleceği için ortamı sıcak görüp sürekli otomatikte bekliyor olabilir.

Galiba yüksekte dedğniz gibi klimayı 2007 yılında ilk alğmda 15-20 cm aşağdaydı aynı duvarda.biraz aşağı alsak değişirmi

Sök tak bir ton işlem ve maliyet.

ilk mesajlarımda yönlendirdiğim gibi üfleme panjurunu aşağı yönlendirip fan devrini yükseltmeniz verimi arttıracaktır. İdare ediyorsa sökme takmadan sizi kurtarır.

Verimi fazla arttrmdı hatta hava sıcaklıkları 5_6 derece düşücek seçenek ya mitsbshi veya soba))

O zaman memnun değilseniz servisten randevu almistiniz gelip bir baksinlar.

Günaydın serkan bey evet baktrsam iyi olucak sanrm en azından klima hakkındaki kafamdaki soru işaretlerini gidermiş olurum
Bu arada sobada çözüm değil içerdeki oksijeni çabuk bitiryor 35 derece aşırı yüksek bi sıcaklık.servisi bekliyorum

Serkan ab siemsn i servis geldi yaptı şuan otomatiğe geçmeden çalşyor ısıtyor gazı kısıkmış valften onu açtı ))keşke önceki yıllar çağrsaymşm siemensi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nasıl hangi valf kısıkmış?

Dış ünitenin boru bağlantı vanalarını mı açtı? Cihazda valf olarak iki vana var başka vana valf yok.

Sonuçta cihaz düzgün çalışıyor ise iyi ama bu sorun montaj ekibinin yaptığı bir hata ise kötü.

Evet dış ünitenin vanasından gazı tam vermemiş montajı yapan servis değildi normal klimacydı en son 15 dakikaya yakın çalşp kapandı şimdi

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri