Siemens klima geç devreye giriyor

Klima montaj yeri yanlış veya oda klimaya göre küçük olduğu için ısıtmıyor diyeblirz sanrm normal de klimanın ortalama kaç dakika çalşması lazım otomatiğe gecmeden önce serksn bey

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Programina kac dakika girilmis bilmiyorum ama gecmis katildigim egitimlerde x marka son calismada en az 3 dakika kadar calismasi sonra durmasi seklinde idi.

Sizin durumda montaj yeri sorununda yonlendirdigim sekilde isitma modunda hava ufleme panjuru mutlaka yere bakar sekilde olmali ve set sicakligini oda sicakligi istediginiz sicakliga gelene kadar adim adim yukseltmelisiniz.

Bu ne demek mesela set sicakligi 26 iken oda 20 ise siz odayi 24 yapmak icin cihazi 30 dereceye ayarlamalisinizki konfor sartini ancak tutsun.

Evet şuan 29 da çalşyor daha öncedende bu klimayıb29 da ancak ısıtyordu oda sıcaklğı şuan 24 klimacıya baktrmamı önerirmisiniz .herhangi bir sensör veya kart problemi olabilirmi

Olabilir.

Bir uzmanin gorerek ve olcerek mudahale etmesi her zaman iyidir. Goremedigimiz bir durum varsa gorulebilir.

Bu klimadan önce mitsubishi heavy inverter kullanyordum gecen kış şuan geniş odada kurulu salonda o gece soğuk üflüyor fanını fazla açamıyorum en düşükte bile fan çok hızlı ve sesi fazla onu henüz baktrmamştm yeni olduğu için

Merhaba serkan bey klimacıya baktrcam bugün siemens servisimi yoksa özel klimacıyamı baktrmam doğru olur .bunu sormamın sebebi yetkili servis kullanıcı hatası bulmaya çalışıyor sürekli)

En başta yetkili servis tabiki

imkan çerçevesinde bulamazsanız özel servis olabilir.

Randevu aldm yarın sabaha siemens servisnden bakalım bir sonuç alabilecekmyim sürekli 4 dakika çalşp kapanması problem olarak görmezlerse?

Uzaktan yaptırdığım kontrollerde cihazda sorun yok gibi görünüyor.

Diğer ufak etkenler nedeniyle bu süre uzun ve ısınmada sorun var gibi görünüyor şahsi fikrim.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri