Siemens hmi ktp600 program yükleme

ugr54

Üye
winCC flexible programı ile Siemens ktp600 touch panele hazırladığım programı atmak istiyorum. Panel sıfır daha içinde program yok. Panele enerji veriyorum. Ekrana transfer-start-control panel sekmeleri geliyor. Start butonuna basınca proje yok yükleme yapın diye yazı geliyor normal olarak. Şimdi buradan sonra winCC programında transfere tıklıyorum orada çıkan sekmede olan ip adresi touch panele transfer sekmesinde bulunan kısma giriyorum. Sonra ana ekrana dönüp transfer butonuna basıyorum. winCC programındanda transfer tuşuna basıyorum. Yüklemeye başlıyor gibi yapıyor ama bi anda yüklemeden çıkıyor. Uzun oldu ama durum bu yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ip adresleri kontrol et doğru değil gibi op. panle ping atmayı dene.

ping atabiliyormusun

tamire göndermeden önce şunu dene istersen
wincc flex kapat.
bilgisayarında simatic manager kurulu ise set pg/pc interface ayarını ethernet olarak ayarla.
kurulu değil ise
Bilgisayarın denetim masasından - set pg/pc interface ayarını ethernet olarak ayarla
upload_2017-7-11_8-51-57.png

şimdi program atmak için wincc flex çalıştır ve ayarlarını tekrar konrol et şimdi program atmayı dene

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri