Siemens HMI' da tank seviyesi animasyonu yapmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar. Siemens TP1200 comfort panelde yakıt tankının dolum animasyonunu yapmak istiyorum. HMI kütüphanesindeki bütün tankları koydum ancak hiçbirinde istediğim animasyonu bulamadım. Tank doldukça renklerde seviye ile beraber yükselecek.Bunun için ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
"tank doldukça renklerde seviye ile beraber yükselecek"

istediğiniz şeyi biraz daha açık yazabilir misiniz ? Yukarıda cümleyi tam olarak anlayamadım.

"tank doldukça renklerde seviye ile beraber yükselecek"

istediğiniz şeyi biraz daha açık yazabilir misiniz ? Yukarıda cümleyi tam olarak anlayamadım.

Yıldırım bey merhaba,Tankın içi boş olduğunda beyaz renkli olsun, tank dolmaya başladıkça su seviyesini temsilen mavi renk, seviye yükseldikçe yavaş yavaş yükselmeye başlayacak tankın içerisinde.

Merhaba. Kütüphanedeki tankların içinde bildiğim böyle bir şey.Ancak bar graph koyarak yapabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri