Siemens Buzdolabi

RESSAM232

Üye
Herkese merhaba selamlar. Ustalarıma sorum olacak çok zor durumdayım. Siemens KS40U623NE marka buzdolabım arızalandı. Bir hafta oldu sorunu anlayamadım servis çağırmak da istemedim. Az çok elektrik elektronik ile ilgim var. Her parçasına baktım ölçtüm en son araştırmalarımda kart bozuk dedim ve kart üzerindeki elemanları değiştirdim. Sorunum buzdolabi kendini kapatıp açıyor ışıkları 2 3 saniyede bir yanip sonuyor ve sogutma yapmiyor. Kart uzerindeki elemanlsri değiştirdim şuan deniyorum çalışıyor fakat soğutma hala gerçekleşmedi ve alarm ışığı yanıyor. Şimdi role den şüpheleniyorum yarın yenisiyle değiştirip tekrar çalıştırmayı düşünüyorum. Ustalarım bana yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Cevaplarinizi bekliyorum. Bu arada motor sağlam çalışıyor şoklama da yaptım gayet iyi çalışıyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Neden kimse cevap yazmadı kimse anlamadı mi acaba

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri