Sfc

egemen28

Üye
HERKESE MERHABA;
İLK DEFA SFC PROGRAMLAMA İLE KOD YAZACAĞIM. BİRAZ ARAŞTIRMA YAPTIM FAKAT YAPACAĞIM TARZDA BİR ÖRNEK BULAMADIM. ÇALIŞTIRMAK İSTEDİĞİM PROGRAMI ÜÇ AYRI FARKLI MODDA ÇALIŞTIRMAK İSTİYORUM. S0 GİRİŞ STEBİNDEN SONRA ŞART KOŞUL DURUMLARI GİREREK ACABA FARKLI KOŞULLARA GÖRE 3 PROGRAMDAN BİRİNE SOKABİLİR MİYİM? KODLARIM BİRAZ UZUN TAM KESİN BİR SONUCA VARMADAN DENEME YAPMAK İSTEMEDİM. AYRICA SFC PROGRAMLAMADA ACİL STOP GİRİŞİ ARIZA ÇIKIŞI GENEL ARIZA ÇIKIŞI GİBİ GİRİŞ ÇIKIŞLARI NEREYE EKLEYECEĞİME KARAR VEREMEDİM.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
SFC Kullanımı

Ekli dosyalar

• SFC Kullanımı.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 7
HERKESE MERHABA;
İLK DEFA SFC PROGRAMLAMA İLE KOD YAZACAĞIM. BİRAZ ARAŞTIRMA YAPTIM FAKAT YAPACAĞIM TARZDA BİR ÖRNEK BULAMADIM. ÇALIŞTIRMAK İSTEDİĞİM PROGRAMI ÜÇ AYRI FARKLI MODDA ÇALIŞTIRMAK İSTİYORUM. S0 GİRİŞ STEBİNDEN SONRA ŞART KOŞUL DURUMLARI GİREREK ACABA FARKLI KOŞULLARA GÖRE 3 PROGRAMDAN BİRİNE SOKABİLİR MİYİM? KODLARIM BİRAZ UZUN TAM KESİN BİR SONUCA VARMADAN DENEME YAPMAK İSTEMEDİM. AYRICA SFC PROGRAMLAMADA ACİL STOP GİRİŞİ ARIZA ÇIKIŞI GENEL ARIZA ÇIKIŞI GİBİ GİRİŞ ÇIKIŞLARI NEREYE EKLEYECEĞİME KARAR VEREMEDİM.
Sonuca ulaşabildin mi ? Nasıl yaptın sfc dilinde programlamayı merak ettim

Sonuca ulaşabildin mi ? Nasıl yaptın sfc dilinde programlamayı merak ettim
sfc dilinde programlama yapmadım. okulda hocamın geliştirmiş olduğu bir metot var onunla çalıştım. programı yazdım.

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri