sevgililer gunu hediyesi

hayaller bitmez boyle bir atelye memleketımde olmalı ama kapısı çam ağaçlarının golgesıne açilmalı yanıbaşinda dere suyun sesı atelyeye gırmelı sabahları ormanın uğultusu şarkı gıbı dınlendırmelı işte o zaman bu ihtıyar hayal ettıklerını yapar :) haa birde dost ve arkadaşlarım için misafırhane olmalı bencilliği sevmem dostlarımla sevdıklerımle boyle yerde hayatı paylaşmak insan ömrune ömur katar yok yaww vazgeçtım bukadarı çok haksizlık olur :))

benim hayal biraz enteresan :D

kepce_1479715653.jpg

Şöyle rahat rahat çalışabileceğim bir elektronik atölyesi istiyorum. Bana bir odacık yeter.. Çok şeymi istiyorum sabah gircem bir daha çıkmayacağım bi yer. :D :D :D

Sevgilimden beklemiyorum ALLAHIM SEN DUY SESİMİ......

ffe38c231812da2aa3c5c77db230392b.jpg

Yada şunun gibi

0083db657fc538021a271cb67c7c8463.jpg

Şuda idare eder derme çatma ama olsun..

d6832ee9a35c19b8b2ac2a8248897e38.jpg

Üstad sen kendine aile hayatında özerk bir alan açmaya çalışıyorsan kadın psikolojisini hiç anlamamışsın derim ; bırak kendine özerk alan açmayı özel zaman açmayı bile çatık kaşlarla karşılar kadın psikolojisi . :)

Herkes biraz enteresan @ademcelik daha bi enteresan :D:D

@Under Ground ozerklik ilan edecemde o imkani sanirim imza attığımda kaybetmisim dediginiz gibi.. Ya bi ton hobim var model ucak , balik tutma , elektronik v.s. ama hicbirine izin yok.

Artik kendimi en yeni hobime vericem zahmetsizce cizgili pijama ince belli bardak tv kumandasi uclusu..

Herkes biraz enteresan @ademcelik daha bi enteresan :D:D

@Under Ground ozerklik ilan edecemde o imkani sanirim imza attığımda kaybetmisim dediginiz gibi.. Ya bi ton hobim var model ucak , balik tutma , elektronik v.s. ama hicbirine izin yok.

Artik kendimi en yeni hobime vericem zahmetsizce cizgili pijama ince belli bardak tv kumandasi uclusu..
Nasıl bir şey kadın psikolojisi hala anlamış değilim ; yanında yönünde geçirilmemiş her zamanı kendinden kaçma bıkma usanma sıkılma olarak algılıyor . Ya sensör de ya da yazılım da bir tuhaflık var :)

küçükken oyuncak kepçe ile evin önünde oynayarak büyüdüm
aradan yıllar geçti esnaf ve emekli amcalarımızla beraber belediyenin kepçelerini çalışırken seyrettik.
artık benim de bir hayalim var kepçe operatörü olmak istiyorum :D

Benimde naçizane hobimdir. Maddiyat sebebi ve özellikle doların combalak kılması ile fiyatı 2000 TL' den 5000 TL' lere fırlamış, ertelenmiş bir hobi:(

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    371.9 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    141.1 KB · Görüntüleme: 14
  • 3.jpg
    3.jpg
    83.2 KB · Görüntüleme: 15

Forum istatistikleri

Konular