Set Üstü Ocak Arızası

musluk mekanizması paslanıp sıkışmıştır. Musluğu tutan 2 vidayı çıkarıp musluk milini çıkarıp zımparalayıp yağlayıp yerine takın

Bakimci ustam merhaba, dediginiz gibi cikarip temizledim musluk vidalalarini, fakat simdi de gaz kacagi var. Daha once de vardi ama simdi daha belirgin. Hatta elim degmisken temizleyim diye diger vanayi da sokup temizledim onda da kacak var. İyice de sıktım vidalarini ama kacak yine de var. Nedendir acaba

foto yükle dosya yükleye tıkla seç fotoyu tam resim olarak koy boruları delik olabilir...

20180118_001923.jpg
20180118_002002.jpg
Yok ustam borudan degil musluk başlığının gaz giris yerine baglandigi yerde kacak var,

altı nasıl gözüküyor? çok özel özelliği yoksa ondan kurtul görünen onun sadece baş ağrısı olduğu.
marka model ne?

Esty 6534 galiba. Kacagi gozlemleyebiliyorum. Yani dedigim yerden. Merak ettigim iyice sıktıgim halde neden hala kacak olduğu?

gaz açma dügmelerini çıkarın porçözü damllar halinde paslı yerlere degdirin muhtemelen çakmak klişpsinin biri takılı kalmış nem ve yag yemek dökülfükten sonra olur bu
Allah kahretsin seni dediğini yaptım 1 saniyede 2 kere çıtlıyo artık

Sayın OzBudak kardeşim porçöz döktüğün yerleri saç kurutma makinası ile iyice kurut. Benim evimdeki hoover ankastre set üstünde de zaman zaman kendiliğinden ateşleme başlıyor. Ben kurutarak sorunu çözüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri