sessiz kontaktör

112

Üye
merhabalar.tek kutuplu veya iki kutuplu 25 amper 220 volt bir adet sessiz kontaktör lazım. bazı firmalarda var fakat ben ulaşamadım.
bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yeardım ederlermi.
kolay gelsin.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sessiz kontaktörden kastınız sanırım civalı kontaktörler yada SSR (solid state relay) olsa gerek.Özellikle SSR tipler için, piyasada pek çok marka mevcut.

"Tristör anahtarlamalı kontaktör"kullan ... Siemens ,Federal , Schneider , bu markaların kontakötrleri var. Başka markalarında vardır...

solid stade relay'i (SSR) size tavsiye ederim sessiz ve kullanışlı ben motor kumandasında kullandım çok memnunum piyasada çeşitli markalar var isterseniz internetten araştırın

iki kutuplu veya tek kutuplu kontaktör bulamazsın bu işi bildiğin kontaktörün iki fazını yada tek fazını kullanarak yapabilrsin

[iki fazı:iki giriş iki çıkışını
tek fazını:tek giriş tek çıkışını]

Arkadaşım burada sorduğun 25 A maximum güç mü yoksa istediğin solid rölenin gücümü? Ve bu devrede motoru devirli olrak mı kullanacaksın? Bunlarıda düşünmek lazım. Gücün 25 A ise 40A gibi solid röle kullanman lazım. Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri