SES TANIMA DEVRESI SESE GORE CIHAZ KONROL

xxlxxl

Üye
videolar yenilendi düzeltildi tekrar izlenmesi tafsiye olunur şimdiden herkese teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum
MERHABA ARKADAŞLAR PROJELEIMI PAYLAŞIMA SUNUYORUM UMARIM YARARLIOLUR...........

SES TANIMA DEVRESİ İLE CİHAZ KONTROL..............

Clip0020.avi - YouTube
Clip0023.avi - YouTube
Clip0024.avi - YouTube

LÜTFEN HOPERLORUNS ESINI ACIN VIDEOLARDA SES AZ ÇIKMIŞ

msn ve e-posta: **********
herkese başarılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
gerçekten çok başarılı bir proje çalışmaları youtube dan izledim gerçekten hızlı çalışyor .paylaşım için teşekkürler ama bir sorum olacak projeye ait dökümanları siteye koyacakmısınız.

seri port iletişiminden ibaret bir sistem. pc den bağımsız olsaydı başarılı bir sistem derdim.
yinede proje projedir elinize sağlık

!!!!!!!!!!!!!! Dikkat önemli !!!!!!!!!!!
Bu sistem kontrol projesi bilgisayardan bağımsızdır bilgisayar olmadan yapılmış bir kontroldur.................... El emeği olduğunu göstermek için özellikle kutu veya benzeri bir şeye monte etmedim herkese teşekkür ederim yorumlarınız esirgemeyin

!!!!!!!!!!!!!! Dikkat önemli !!!!!!!!!!!
Bu sistem kontrol projesi bilgisayardan bağımsızdır bilgisayar olmadan yapılmış bir kontroldur.................... El emeği olduğunu göstermek için özellikle kutu veya benzeri bir şeye monte etmedim herkese teşekkür ederim yorumlarınız esirgemeyin

Hocam bu görüntü sizin videodan. bir arayüz penceresi var orda ama

arkadaşlar web cam kayıt programıdır isteyen beni eklesin msn: [[email protected][/email]

yaptığım kart kontrol akrtıdır ve her hangi bir bilgisayar bağlantısı gerektirmez.. herşeyin doğal olduğunu görün diye yaptım

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu proje ile çok sayıda telefon ve mail alıyorum fakat herkesmi mezarcı olur kardeşim adam param yok diyor veya maddi sıkıntı proje dosyaalrının tamamını sitiyorlar peki maddi durumun yok ne yapacaksın bunları.. gelenler üniversite başta olmak üzre ve elektronikçi ve bu alanda ticarette yapan kuruluşlar açıklıyorum.... bu ürün projeyi satıyorum...... kaynak erişimleride ücretlidir...saygılarımla herkese teşekkür ederim

çalışma guzel inşallah başarırsınız yanlız umidinizi kirmak ıstemem nokia bu konuda başarılı olamadı sonu kotu bıttı inşallah sızınkı iyi olur devamı gelır iyi çalışmalar

öncelikle teşekkür ederim. nokia ile aramızdaki fark benim sıfırdan üretip ürün koymak kart kod yazma derdine son nokia ise ve ona benzer şirketlerin derdi ise hemen zengin olmak insanalrı sömürmek tıpkı ipod da olduğu gibi bizim saf vatandaşımız altı üstü alo demek mesaj atmak olan bir cihaza milyonlar vermesi ayrıca sorduğunuzda kontrum yok demesi bir aracına 3 bin tl ye zenon lamba takılan bir toplumuz ama tüm videoalrımı izlerseniz benim gibi bu işlere emek vermiş insanalrın gerçekten atış yapmaları zorlaşıyor basit miş gibi görünüyor ayrıca bilgisayar programalrı yazıyorum ama destek olmak yerine köstek oluyorlar ama seviyorum bu işleri msn adresim her zaman açık konuşmaya tartışmaya açık

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri