SES TANIMA DEVRESI SESE GORE CIHAZ KONROL

Güzel proje kaynak kod devre vs istemiyorum sadece ses tanıma işlevini yapan entegrenin ismini yazarsanız sevinirim iyi calısmalar

sayın tolga 264 ben ses tanima konusuyla ilgilenmıyorum ama size burada yorumları var hatta web sayfasıda aynı adı taşiyor adam yardımcı olur hatta entegreyıde bulur adamın nicki burada entegrecı aynı isimle web sayfası var

öncelikle teşekkür ederim. nokia ile aramızdaki fark benim sıfırdan üretip ürün koymak kart kod yazma derdine son nokia ise ve ona benzer şirketlerin derdi ise hemen zengin olmak insanalrı sömürmek tıpkı ipod da olduğu gibi bizim saf vatandaşımız altı üstü alo demek mesaj atmak olan bir cihaza milyonlar vermesi ayrıca sorduğunuzda kontrum yok demesi bir aracına 3 bin tl ye zenon lamba takılan bir toplumuz ama tüm videoalrımı izlerseniz benim gibi bu işlere emek vermiş insanalrın gerçekten atış yapmaları zorlaşıyor basit miş gibi görünüyor ayrıca bilgisayar programalrı yazıyorum ama destek olmak yerine köstek oluyorlar ama seviyorum bu işleri msn adresim her zaman açık konuşmaya tartışmaya açık

nokia ile arandaki farkmı bu nasıl bir kıyaslama.

tebrikler çok güzel olmuş

Projemi paylaşıma sunuyorum demeseydin bari tamam eyvallah hakkını vermek lazım iyi uğraşmışsın güzel yapmışsın ama bize faydası ne bu işin seni görelim şevklenelim bende yaparım bunu, mu diyelim diye koydun bunu, reklam yapmak için mi? telefon lamba olayına bende katılıyorum ama seninde nokia dan farkın yok şuanda dost acı söyler arkadaş yerdiğim kadar övdümde kusura bakma.

çok teşekkürler iyi bir paylaşım

Ses Tanıma Kontrol Devresi Kartı Speech Circuit Sound detector - YouTube
Bu devreyi ben yaptım.Tüm kelimeleri tanıyacak devre üzerinde çalışmaya başlayacağım bittiğinde yayınlarım.Bu devreye 1 haftamı verdim o yüzden devre şemasını ve programını vermeyi hiç düşünmüyorum.Devreyi almak isteyen olursa 100 TL mikroçipi şifreli olacaktır.Devre ilk söylediğiniz kelimeyi kayıt eder ve ilk kelime ile çıkışı açar yani herhangi bir şeyi çalıştırırsınız ikinci kelime ile de kapatma yapar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri