servo sürücü hata

yolcu.35

Üye
selam arkadaşlar bi konuda yardımınıza ihtiyacım var elimde mitsubishi mr je 70a model bir sürücü var ve bu sürücü zaman zaman ALE 54.1 hatası veriyor sorunun ne olduğunu ve çözümü hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarım yardımcı olabilirlermi teşekkür ederim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Encoder hatası olma ihtimali en yüksek diye düşünüyorum.Surucuyu hız kontrol mantığı ile kullanıyorsanız anı hızlanmalar rezonans bozukluğuna sebep olacağından bu arızanın çıkmasına 2. Bir neden olabilir.boyle bir kontrol modunda ş eğrisi denilen ve hiz gecislerini yumusstmada kullanilan filtreleme ayarlari yapilir.ben cok iyi degilim bu ayarlarda ama buradaki arkadaşlardan konuya daha hakim olanlar bu konuda yardımcı olabilir.

Encoder hatası olma ihtimali en yüksek diye düşünüyorum.Surucuyu hız kontrol mantığı ile kullanıyorsanız anı hızlanmalar rezonans bozukluğuna sebep olacağından bu arızanın çıkmasına 2. Bir neden olabilir.boyle bir kontrol modunda ş eğrisi denilen ve hiz gecislerini yumusstmada kullanilan filtreleme ayarlari yapilir.ben cok iyi degilim bu ayarlarda ama buradaki arkadaşlardan konuya daha hakim olanlar bu konuda yardımcı olabilir.
teşekkür ederim ilginize

panasonic serco sürücü err 21 hatası ne yapsam gitmiyor motor pasif ken yok aktif olunca err veriyor neden olabilir fabrika ayarlarına geçsem ne olur

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri