Servo Motoru Belirli Açıda Döndürmeye Yarayan Arduino Kodları Lazım

amkde

Üye
Bana Proje Ödevim(dünya maketi üzerinde belirlediğim şehirleri 2 servo ile (biri yukarı aşağıya gitmesi diğeri ise dönmesi için)arduino üzerinde konumlarını bulup bluetooth aracılığıyla telefonla yazarak belirlediğim konuma dönmesini sağlamak) İçin 2 Servo Motoru Belirli Açıda Döndürmeye Yarayan Arduino Kodları Lazım

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ELEKTRONİK DEVRESİNİ YAPTIM İSTERSENİN FORMDA pantilt motor kontrol örneğime bakabilirsiniz istenilen pozisyonlara kontrol...

bu devre ilede belirlediğiniz yer pozisyon gibi işlemleri yapabilrisin,z bir diğeride bilgisayar programı yazdım otomasyon istediğiniz kadar veri tabanına pozisyon kordinat ekliyorsunuz daha sonra seçim yaparak konumlandıra biliosunuz işlem sonunda görev tayin edilebilir kaynak kodları hımm devreninki = 200 bin tl bilgisayar = 50 bin tl iyi çalışmalar..

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri