Servo Motor Enkoder Ayarı?

ali_kaymaz

Üye
Boch rexhort marka msk 071 serisi motorlarda arka rulman değişiminden sonra enkoder ayarı nasıl yapılabilinir?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Boch rexhort marka msk 071 serisi motorlarda arka rulman değişiminden sonra enkoder ayarı nasıl yapılabilinir?
Selam aynı sıkıntıyı bende siemens servo motorda yaşadım , biraz araştırdım sökerken her noktayı işaretlemek gerekiyormuş,sargı açısıyla enkoder açısı aynı olmalıymış.

Sick-stegman programlama cıhazı gerekiyor programlamasını yapabilirim elimde msk071 ikinci el motorda var

Bosch servo motor enkoder ayarı nasıl yapabilirim

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Bosch servo motor dusman değişimi sonrası enkoder yerine takılınca 30 dakika çalışıyor sonra motor vuruntulu çalışıyor nedeni enkoder açı ayarı olabilirmi

Bosch servo motor dusman değişimi sonrası enkoder yerine takılınca 30 dakika çalışıyor sonra motor vuruntulu çalışıyor nedeni enkoder açı ayarı olabilirmi

Evet encoder ayarindan dolayı yapiyor . ayni olayı Beckhoff da resolver ayarı bozulduğu zaman bende yaşamıstim.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri