seri imalat için hidorlik pres

sayın arkadaşım bu işi yapmak çok kolay ama öncelikli hedefin perçin sürücüsü olmalı çünkü bu sistemde manuel perçin koydurman benim parmagım gibi yarım olur ve tavsiye etmem :) yani sakıncalı ve emniyetsiz olur

hafif bir tasarım sana

1 perçinlerin surucuden gelmeli
2 presin altına geldiginde bunu farketmeli
3 pres aşagı inmeli
4 pres yukarıya çıktıgında malzeme gelmeden hareket etmemeli

aslında bu sizin projeje ters ama olması gereken bu 5 saniye yerine 2 saniyede olur 4 dakikada yani malzama yoksa pres çalışmaz :)

buna benzer bir sistemle otomatik karbon flitre doldurma makinası tasarladım
sıra bamya dizme makinasında başarılar sana aklına yatarsa ara yardımcı olurum ama tehlikeli iş yapma

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
iyi bayramlar arkadaşlar ilginiz için tesekur ederim bunu hal etik bir arkadaşla beraber tabiki o arkadaş kumanda konusunda benden deneyimli bende ondan çok şey öğrenecem ama fikir benimdi ve bu yüzden 1 maaş ikramıye verdi işyeri bana kulandığımız malzeme 1 adet zaman rölesi 5 adet kontaktör 1 aşırı akım rölesi 1 adet emasın sivici yani sınır anahtarı 1 adet valf ve 1 adet valf basınç otomatiği. perçin dediğiniz ne oluyor anlamadım zaman ayarı 2 saniyle 10 saniye arasında değişiyor adam göre tecrubeli adam olunca hızlı normal operator olunca zamanı düşüryoz kalıp ince zaten 50 mm genişliğinde ezme kalıp öyle tehlikesi yok onayldı zaten yonetim buraya link yuklemsin yapmadım hiç örenince göruntuyu çeker eklerim bakarsınız byee

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri