Sensörlerle ilgili Profesyonel Bilgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar Merhaba,
Bu konularla ilgili profesyonel calısmaktayım, sorularınız olursa cevaplamaya hazırım.
ekleyecegim linklerden bazı bilgilere ulasabilirsiniz.
Saygılarımla.

Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba

öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. bitirme ödevi olarak bir güvenlik sistemi tasarlıyorum. Bana kullanımı sorun çıkarmayacak bir PIR sernsörü tavsiye edebilirmisin?

merhaba

öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. bitirme ödevi olarak bir güvenlik sistemi tasarlıyorum. Bana kullanımı sorun çıkarmayacak bir PIR sernsörü tavsiye edebilirmisin?

arkadasım ne kadarlık bir mesafede ölcüm yapacaksın, ben hiç PIR sensörü kullanmadım ama arkadaslarım var güvenlik sistemlerinde calısan onlardan danısabilirim senin icin. bir de fiyat limitin var mı?

Arkadaslar Merhaba,
Bu konularla ilgili profesyonel calısmaktayım, sorularınız olursa cevaplamaya hazırım.
Saygılarımla.

Merhaba benim Hareket sensörleri ile ilgili bir bitirme ödevim var ve pek açıklayıcı bişeyler bulmuş sayılmam, acaba bana bu konu hakkında en az 20 sayfalık bir yazı bulabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim.....

ARkadaşım kolay gelsin. çalıştığım fabrikaya yüksek ısıya dayanıklı 300-400 c ye kadar tozlu ortamda çalışabilecek 2 metre yükseklikte maden görecek bir sensör gerekli bana bu konuda yardımcı olabilirmisin.. iyi çalışmalar...

Arkadaslar Merhaba,
Saygılarımla.

Sayın Hasan bey,
Yeni bir sensör tasarımı yaptırmak istemekteyiz. Sizinle temas kurmak isteriz.

arkadaşlar bu konulra bakıyorum ama açamıyorum nasıl indirip inceleyebilirim ya

Link yenilenene kadar konu kapatılmıştır.

Link kırık oldugu ve yenilenemedigi için konu k.k. çöplüğüne taşınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri