Sensörlü Lamba

lambayı gevşetip sıkıyorum : benim anladığım kadarıyla sensör faz veya nötr devresini ampul üzerinden tamamlıyor..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sensörle zaten lambanın yanma duru kontrol altına alınmış. KocaeliKlimacı arkadaşın dediği gibi neden zaman saatide bağlanmış ki. Ne amaçla?

arkadaşlar sensörlü lambalarda genelde 25w ampul kullanılıyor . 75w ampulde kullanılabılırmı . aydınlatma zayıf dusuyor. yanı 75 w ampul takılsa olurmu çalısırmı

içndeki plastik aksam ve röle ömrü azalır.

ne uğraşacaksın 25 watt ile güzel ışık veren led ampul tak mesela bimde satılan led ampuller çok iyi ışık veriyor 9 watt tüketimi var

Sensorlerde sarfiyatsız ampul olmaz diyorlar, Led ampul oluyormu

Sensorlerde sarfiyatsız ampul olmaz diyorlar, Led ampul oluyormu
tabiki oluyor bim den al bir tane tak yeterli ışık verir diğerleri bimde satılanlar kadar ışık vermez philips de iyidir
url
resimdekinden alın bim de satılan .ben kendi oturduğum binaya şerit led taktım sensörlü lambalara birtanesinin adaptör bozulunca bundan taktım adaptör 15 tl bu ampul 6 tl

hqdefaulttwer.jpg

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri