Sensör Seçimi

ottoman16

Üye
Bunlardan Hangisi Sizin için önemli? ???

Sensör çok önemli bir elektirk devre elemanı ne kadar kaliteli olursa okadar iyidiri. 1 sensör yüzünden saatlerce makina yatabilir daha önemlisi insan koruma sensörleri bozulduğu an tehlikeli olabilir. aynı şekildede makinalar içinde geçerli makinayı bindirip ağır hasarlara yol açılabilir. teşekkürler

arıza durumunda arkasındaki teknik servisin uzmkanlıgı

bir sensör yüzünden saatlerce arıza aradım onun için kaliteli olmasına
bence kalite demek sensörün hata payının çok düşük olmasına ben siemens kullanıyorum ama arada diğer markalardarıda mecburen kullanılıyor onun için bir arızada ilk arıza plc değilse sensöre bakarım

arkadaşalr siz daha iyi biliyorsunuz bu işi ama bence o anda bulabilmek daha önemlidir çünkü vakit herşeyden degerlidir

Kullandığınız sisteme göre değişebilir, aynı şekilde öncelikler meselesidir. Eğer hassas algılama amaçlı kullanacaksanız, hata yüzdesi çok düşük, kaliteli sensör kullanırsınız. Fakat algılama durumu, hassas olmasına gerek olmayan bir yer ise, çok kaliteli olmasına gerek yoktur.

Roboelektronik arkadaşımıza katılıyorum. bu kullanlıcak yer ve önemine göre önceliği değişebilecek bir seçimdir.

onemlı olan ıs gormesıdır.karmasık bı yapıya sahıp olması pahalı olması kalıtelı oldugu anlamına onu gelmez.ıhtıyaca ne sekılde cevap verdıgın onemlı sadece.bence saçma bi konu ... :eek:

bende aynen katılıyorum işimi görmedikten sonra heryerde bulunması, kalitesi veya fiyatı öenmli değil zaten...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri