sensör hassasiyet ayarı

redskymuscular

Katılımcı Üye
SELAM,

Telemecanique XS530B1PAL2 LOAD:BK/BU le:200mA Proximity Sensor takılı bir cihazımızda. Belki ürünü tanıyan vardır diye yazdım ama sorum şu; bu sensörlerin (metal algılayan) hassasiyet ayarları olanları da varmış. (Belki yazdığım üründe de mevcuttur). Sensör üzerini detaylıca taradım herhangi bi

XUB-4BPANL2 kodlu senör alman lazım sayın redskymuscular. ben çalıştığım firmada kullanıyorum bağlantısında fark yok aynı 3 uçlu oluyo zate. mesafe ayarını üzerinde bulunan ayar yapabılecegin yer var kumanda tornavidası ile yapabilirsin saat yönüne doğru mesafesi artar tersine azalır yani üzerinden anlaşılır. kolay gelsin

XUB-4BPANL2 kodlu senör alman lazım sayın redskymuscular. ben çalıştığım firmada kullanıyorum bağlantısında fark yok aynı 3 uçlu oluyo zate. mesafe ayarını üzerinde bulunan ayar yapabılecegin yer var kumanda tornavidası ile yapabilirsin saat yönüne doğru mesafesi artar tersine azalır yani üzerinden anlaşılır. kolay gelsin

''M18 CİSİMDEN YANSIMALI PNP-NA 01mt ALGILAMA MESAFESİ 2mt KABLOLU 12-24 DC BESLEME TERS POLARİTEYE KARŞI KORUMALI 3 TELLİ TRANSİSÖR ÇIKIŞLI FOTOSEL''

Metal dahil ışığı yansıtan herşeyi görür.

bu sensörlerin (metal algılayan) hassasiyet ayarları olanları da varmış.

Sadece metal algılasın dersen arkadaşın önerdiği sensör olmaz

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri