senao telefonlar hala piyasada satılıyor mu?

ua_cakar

Üye
merhabalar;

senao 358 modelinin telsizinden lazım. istanbul ya da izmir'de nerede bulabilirim?

o da olmadı bana uzun menzilli bir telefon önerebilir misiniz?

ROWNPn.jpg

Var piyasada. Geçen yıllarda 5 tane almıştım 700 tl civarıydı tanesi.

El terminali 600 lira ise baz 100 lira civarı olması gerekiyor. Tek baza 3-5 cihaz tanıtma işine hiç girmeyin randıman alamazsınız.

Bazı tecrübelerimi paylaşmak isterim.

Öncelikle garantisiz cihazlardır. Satıcı 1 hafta iyi niyet garantisi veriyor sonrasında kaderinizle baş başasınız.
Kronik olarak anten kırılması ve bozulması çokca olur. Pil yuvası çabuk gevşer bu sebepten sıkça kendi kendine kapanma olur. Düşmeye ve darbeye bağlı tunner, zil, ekran ve kulaklık arızası çok yaşanır. Parazitlerden etkilenir bu yüzden hat kopması ve hat yakalama sorunları zaman zaman yaşarsınız. Harici çatı anteni ile kullanın ki çevre Parazitlerini cihazınız bastırsın ve ikide bir anteniniz bozulmasın.

Kablosuz İletişim riskli tercihken Saneo bunu dahada riskli hale sokar. Saneo nazlı cihazdır dikkatli kullanım gerektirir.

senao telefonlar bıldığım kadarıyla yasak bende almıştım eskışehirde askerı hava alanı yakınında denemek için çalıştırdım uçaklardakı haberleşme sistemıne gırıyormuş kullanılan frakansta filtre fılan yok bilginize

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri