seg klima arızası

husnutan

Üye
sayın ustalar benim 12000 btuluk seg klimam arızalandı. ön göstergelerdeki bütün lambalar yanıp yanıp sönüyor .zannedersem hafızada problem var,yardımcı olabilirmisiniz.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kardeş kliman hiç duyulmadık bir marka allah kolaylık versin...

doğru diyorsun bir kaçtane montaj yaptım hatta bundan kafamız sulandı . bir soru soracam iç ünite hiç çalışmadanmı direk arızaya geçiyor?

doğru diyorsun bir kaçtane montaj yaptım hatta bundan kafamız sulandı . bir soru soracam iç ünite hiç çalışmadanmı direk arızaya geçiyor?

evet kardeş, iç üniteye enerji verildiği andan itibaren ön göstergedeki bütün lambalar yanıp sönüyor,başka bi işlem yapmıyor.

sanırım karta problem var.servisini arayacaksınız mecburen:(

Gaz kaçagı arıza sinyali .sistemede yağ basmış olabilir ! iç üniteyi enaz yarım saat dış üniteyi bir saat vakum etmelisiniz gazı 650gr , terazi ile veriniz

iyi bir topraklama gerekir

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri