SEE electrical'cilere özel

Arkadaşlar merhaba öncelikle iyi günler . Ben Ethem elektrik elektronik mühendisliğinden gelecek yıl mezun olacağım.Şimdi ise Bir işe başladım elektrık dükkanında SEE electrical diye yeni lisanslı program kullanmaya yeni başladım devre elemanlarını felan çok tanımıyorum bu yüzden yardımcı olacak birisi var mı ?

Arkadaşlar merhaba öncelikle iyi günler . Ben Ethem elektrik elektronik mühendisliğinden gelecek yıl mezun olacağım.Şimdi ise Bir işe başladım elektrık dükkanında SEE electrical diye yeni lisanslı program kullanmaya yeni başladım devre elemanlarını felan çok tanımıyorum bu yüzden yardımcı olacak birisi var mı ?

Merhaba, size bir kaynak gonderiyorum. Baska biseye ihtiyaciniz olursa yardimci olacagim. Iyi aksamlar...

Ekli dosyalar

• Tutorial_SEE-Electrical.pdf
    1,015 KB · Görüntüleme: 109

see expert programı bu modelin en gelişmiş modelidir. Özel olmazsa hangi firma bunu kullanıyor acaba?

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri