Seçme ve Düşündürücü Fotograflar

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
SQc8OK.jpg

- O kutuyu kafana neden böyle geçirdin sevgili dostum, hayırdır?
- Devekuşlarına özendim, kafalarını kuma gömerek hiç görünmüyorlar ya ben de ondan geçirdim. Ben kimseyi görmezsem başkaları beni görmez herhalde. Sen beni görüyor musun ki şu anda? :)

BPxbae.jpg

1. resim: - Bizim oğlan tüfek seslerini duymasın diye bu kulaklığı kulaklarına taktık, ava bir ateş edeyim, acaba bir işe yarayacak mı?
2. resim: - Bizim oğlan yine uyandı işte , demek ki bu kulaklık hiç bir işe yaramıyor, hemen geri vereceğim ben bu kulaklığı :)

c1PAHf.jpg

Benim gibi tek bir dişiniz kalsa bile ......... marka diş macununu kullanmayı asla bırakmayın, faydasını görürsünüz. Ama bu ilanda bir yanlışlık olmuş, diş macunu duvarın boş yerlerinde hiç görünmüyor, reklamcılar sizlere sesleniyorum! :)

NCOSRT.jpg

Bir elim boşta ama korkma örümcek adamın akrabasıyım ben, bana bir şey olmaz, sen selfiyi çekiver! :)

PcLV0N.jpg

- Yaklaşmayın, yoksa hepinizi vururum! Biraz yaşlıyım ama Rambo'nun öz annesiyim ben! :)

CMC6xO.jpg

- Bizim dostluğumuz hiç kimselerde yok ki, yaşasın dünyadaki tüm kedilerin köpeklerin dostluğu :)

Tüm resimler alıntıdır: http://www.star.com.tr/foto-galeri/gunun-en-cok-paylasilan-fotograflari-galeri-710817/

Rambo'nun annesinin silahı tutuş şekline bakılırsa, 1 metre yakındaki bir kişiyi bile vurabilmesi pek olası gözükmüyor :D

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri