Seçme Fıkra

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Fotokapana yakalanan davetsiz misafir

Son günlerde buzdolabında yiyeceklerin kendi haberi olmadan kendi kendine azaldığını gören bir adam buzdolabının kapısına bunu anlamak için bir fotokapan koymuş.

Ertesi gün fotokapan fotolarını dikkatle incelediğinde buzdolabına dadanan misafirin kimliği de anlaşılmış.

Meğerse buzdolabına dadanan davetsiz misafir evin gardrobunda saklanan bir evsizmiş. :)

Alıntı: Power FM radyo 'dan alıntıdır.

Merhaba. "Seçme Fıkra"lar çok eskiden (ilk üyeliğim olan 2011'den beri) düzenli devam eden bir seriydi zaten, ancak sizin üyeliğiniz yeni olduğundan bunları farketmemiş olmalısınız, sn. Affansen. Bir süre bunlara ara vermiştim, "Seçme Fıkra" serileri bundan sonra mutlaka devam edecektir. ilginiz için çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Merhaba. "Seçme Fıkra"lar çok eskiden (ilk üyeliğim olan 2011'den beri) düzenli devam eden bir seriydi zaten, ancak sizin üyeliğiniz yeni olduğundan bunları farketmemiş olmalısınız, sn. Affansen. Bir süre bunlara ara vermiştim, "Seçme Fıkra" serileri bundan sonra mutlaka devam edecektir. ilginiz için çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.
Evet üyeliğim oldukça yeni, öncesinde sadece teknik konulara bakıyordum internet üzerinden aratıp. Sonra neden burada hesabım olmadığını düşündüm ve hesap açtım. :D

Serileri geldikçe okurum, hem güzel olmuş olur. :D

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri