Seçme Fıkra

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
KOLA İSTEYİNCE

Akıl hastanesinde birgün bir deli, bir hasta bakıcıyı yanına çagırır;
- Bana çabuk 5 şişe kola getir, der.
Hasta bakıcı bu duruma kızar ve hastaya bes tane tokat atar ve;
- Al işte kolalarını, der.
Aradan zaman geçtikten sonra yine ayni hasta, bakiciyi yanina çagirir ve bakıcıyı beş kere tokatlar. Bu durum karsisindar bakıcı hastaya;
- Ne oluyor? der.
Hasta cevap verir,
- Şişeleri getirdim abi... :)

Alıntıdır: http://www.e-sehir.com/eglence/kola-isteyince-fikrasi.html

Karagümrüklü Bilet Atmaz!

Otobüs şöförü yola çıkar. Sorunsuz bir şekilde bir duraktan diğerine ilerler. Derken; durağın birinde iri yarı, güçlü kuvvetli ve oldukça tehlikeli görünüşe sahip bir adam otobüse biner. Şöföre sert bir bakış fırlatır ve, "Karagümrüklü bilet atmaz." diyerek arkadaki bir koltuğa geçer ve oturur.
Ertesi gün, ondan sonraki gün ve hergün aynı şey tekrar olur. Bu durum otobüs şoföründe kompleks oluşturmaya başlar. Hat değiştirme dilekçesi de red edilince son çare olarak bir jimnastik kursuna yazılır. Artık kendine güveni gelen iyi bir dövüş ustası haline gelmiştir.
Ertesi günü tekrar otobüsüyle yola çıkar. Uzaktan, Karagümrüklü'nün durakta beklediğini görür otobüsün kapısını açar. Karagümrüklü otobüse biner, şöföre sert bir bakış fırlatır ve, "Karagümrüklü bilet atmaz." diyerek ilerleyecekken tam o sırada, sıkı bir kavgaya hazır olan şöför birden koluna yapışır:
- "Neden atmıyormuşsun?"
Şöföre şaşkınlıkla bakan adam şöyle der:
- "Karagümrüklü'nün mavi kartı var."

Adamın biri lüks bir erkek kuaförüne gitmiş. Bir taraftan saçları kesilirken diğer taraftan da sarışın güzel gibi bir bayan tarafından manikürü yapılıyormuş. Tabi sarışın güzel adamın hemen dikkatini çekmiş ve bayana;
- Bu gece benimle yemeğe çıkar mısın? Demiş. Sarışın bayan, adama bakarak;
- Üzgünüm beyefendi ama ben evliyim, demiş. Adam sırıtarak;
- Boş versene güzelim kim takar kocanı, telefon et bu gece işim çıktı gelemeyeceğim dersin olur biter, demiş. Bu sefer sarışın sırıtarak;
- İstersen sen söyle, şu anda seni tıraş ediyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri