Script Yazma?

yonzoglu

Üye
Arkadaşlar merhaba

Winn CC flex uğraşmaya başladım ve winn cc de öğrenmek istiyorum.Sadece beni script ile yazmak gözümü korkutuyor bunu en iyi şekilde nasıl öğrenebilirim.Kaynak döküman varmı yardımlarınızı bekliyorum...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
script yazmakta bişey yok gerçekten.hem zaten sürekli script kullanamazsın.bazı özel durumlarda kullanabilrsin

plc eğitim merkezinin çıkardığı wincc_flexible kitabında örnek script uygulamarı var ..ama bunun için visual basic i biraz bilmek gerekiyorr..

wincc de script yazmak çok zor bir iş değil ancak çoğu kimsenin ilk anda gözü korkuyor. tavsiyem c veya visual basic gibi programlama dilleriyle biraz uğraşın anlamaya başladığınız noktada script yazma konusunu da zaten halletmeye başlamış oluyorsunuz. iyi çalışmalar

wincc de script yazmak çok zor bir iş değil ancak çoğu kimsenin ilk anda gözü korkuyor. tavsiyem c veya visual basic gibi programlama dilleriyle biraz uğraşın anlamaya başladığınız noktada script yazma konusunu da zaten halletmeye başlamış oluyorsunuz. iyi çalışmalar

bu konuda tavsiyeniz okumak icin bir pdf varmi visual basic wincc ye yonelik script yazmaya yonelik.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri