arkadaşlar schneider s20 rölesi hat koruma için,t20 rölesi trafo koruma için.sepam 10A hem tr hemde hat koruma rölesimi oluyor.giriş+çıkış+ölçü+tr hücresi yapacağım.sekonder koruma için hangi röleyi tavsiye edersiniz.sistemin kurulacağı bölge cok karısık ve hatlarda sürekli arıza meydana gelmekte.Yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sepam röleye o kadar para verilmesine gerek yok.Thytronic NA11,Pnc pac e100 veya microellectriccal mc30 gibi rölelerde işinizi görür.Thytronic ve pnc rölelerin toroid akım trafolu tipide mevcut.

Sepam 1000 +20 röle ayar programını arıyorum acil yardım

başta sayın fahri yetiş abi olmak üzere tüm meslektaşlarım bu sepam illetinden çektiğim nedir bilmiyorum satan adamlar bile destek olmuyor
bu röle ilgili herşeyi öğrenmek istiyorum elinizde ne varsa litfen paylaşın ayrıca sayın arkadaşım verdiğin link ölmüş. saygılarımla ...

Umarım,yararlanabilirsiniz.Röle sayınız fazla ise,servis talebinde bulunmanızda yarar var. Schneider dan Sn. Ömer Faruk Zengin ( 0232.8770105 ve Sn.Selman Yerlikaya ( 0232.8770441 ) beylerle fikir alışverişinde bulunmanız yararlı olabilir.

Umarım,yararlanabilirsiniz.Röle sayınız fazla ise,servis talebinde bulunmanızda yarar var. Schneider dan Sn. Ömer Faruk Zengin ( 0232.8770105 ve Sn.Selman Yerlikaya ( 0232.8770441 ) beylerle fikir alışverişinde bulunmanız yararlı olabilir.

Sn. Fahri Yetiş,
Ömer Faruk artık Schneider'de yok, Selman ise servislerde değil.

Sn. kral2046 servis talebinde bulunmak için doğrudan 444 30 30'dan yardım alabilirsiniz. Sepam röleler bana göre arayüzü en iyi rölelerden. Eğer servis çağırma niyetinde değilseniz, ben vaktim oldukça yardımcı olmaya çalışırım. Lakin sizden ricam sorunlarınızı madde madde yazmanız. Bu aralar zamanım az fırsat buldukça cevaplarım.

Eğer ingilizceniz varsa biraz doğrudan schneider sayfasında ki kataloglardan da faydalanabilirsiniz. Türkçe kataloglar biraz yontulmuş olduğundan tam çözümü zorlaştırıyor.

Schneider ı iyi tanıyan biri olarak 444 30 30 numarasından destek alınabileceğini,
ancak uygulama konusunda ve role ayarlamaları hakkında destek verılmediğini söyleyebilirim.
Bu konu çok önemli olup mutlaka saha da destek alınması gerekir bence....

Arkdaşlar merhaba,
OG tesislerle ilgili tüm işlemleri,proje dahil hepsini yapmama rağmen şu sepam ayar olayını çözemedim.Sepama hangi değerlei gireceğiz.(In,Ib,50/51-1, 50/51-2, 50/51N-1, 50/51N-2, 49RMS, 46). 800kVA bir trafo koruma güceri için nasıl değer girmem gerekir. Yardımcı olabilirmisiniz.

Arkdaşlar merhaba,
OG tesislerle ilgili tüm işlemleri,proje dahil hepsini yapmama rağmen şu sepam ayar olayını çözemedim.Sepama hangi değerlei gireceğiz.(In,Ib,50/51-1, 50/51-2, 50/51N-1, 50/51N-2, 49RMS, 46). 800kVA bir trafo koruma güceri için nasıl değer girmem gerekir. Yardımcı olabilirmisiniz.
800kVA trafo için hangi değerleri girmem gerekir adım adım yazabilirmisiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri