Schneider ATV 312 ve ATV 320 sürücü arızası

zx6rshn

Üye
Merhaba ustalar bu hafta ilk defa böyle birşey başıma geliyor önce Schneider marka ATV 320 sürücü 2 gün belli aralıklarla çalıştıktan sonra yandı 3 faz girişe geliyor ama ekrana hiç görüntü gelmiyor.sürücü yanmış ikinci sürücüyü taktık ATV 312 oda 2 gün sonra aynı şekilde yandı 3 faz geliyor ekrana görüntü gelmiyor neyse servis geldi yeni sürücü taktı yanmasının sebebi nötr ile topraklama birbirine omaj gösteriyor sıfırlama olmuş dedi bu yüzden yanmıştır dedi bana hiç inandırıcı gelmedi tüm sanayilerin çoğunda toprak ile nötr genelde kısa devredir. Yorumlarınızı bekliyorum firma acaba hatasını kabul etmemek için sıfırlama yi mı bahane ediyor.bu arada sürücüleride kendi servisleri takıp devreye almıştı.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba ustalar bu hafta ilk defa böyle birşey başıma geliyor önce Schneider marka ATV 320 sürücü 2 gün belli aralıklarla çalıştıktan sonra yandı 3 faz girişe geliyor ama ekrana hiç görüntü gelmiyor.sürücü yanmış ikinci sürücüyü taktık ATV 312 oda 2 gün sonra aynı şekilde yandı 3 faz geliyor ekrana görüntü gelmiyor neyse servis geldi yeni sürücü taktı yanmasının sebebi nötr ile topraklama birbirine omaj gösteriyor sıfırlama olmuş dedi bu yüzden yanmıştır dedi bana hiç inandırıcı gelmedi tüm sanayilerin çoğunda toprak ile nötr genelde kısa devredir. Yorumlarınızı bekliyorum firma acaba hatasını kabul etmemek için sıfırlama yi mı bahane ediyor.bu arada sürücüleride kendi servisleri takıp devreye almışt
Servis sallamış Başka sıkıntı ara.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri