Scada Yazılımı Temini

Aşağıda Reliance Scada'nın genel anlamda sağladığı özellikler belirtilmektedir. Fiyatlar projelerin içeriğine tag sayısı,kullandığınız driverlar ve opsiyonel özelliklere göre değişim sağladığı için projenizin detaylarını (istediğiniz opsiyonel özellikleri söyleyerek) [email protected] adresine yollarsanız gerekli desteği sağlarız. SCADA'nın özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.reliance-scada.com/en/products/reliance4-scada-hmi-system#page=structure

https://www.halici.com/urunlerimiz/scada/reliance-scada-hmi/

Reliance SCADA Teknik Özellikleri:
•65.000 data nokta (Tag) kapasiteye kadar genişletilebilme
• Yedekli Server (Redundant) çalışma destekli
• Enerji Raporları saat ve gün bazından günlük, haftalık ve aylık olarak olşturulabilir
• Enerji Raporlar Excel ve PDF olarak hazırlanabilir
• SQL veritabanına veri kaydebilir ve okuyabilir
• 1 saniye örnekleme ile verileri 1 yıl süresince kaydedebilir ve erişebilir.
• Trend Analizi anlık ve geçmişe yönelik yapabilir
• Sınırsız alarmlar tanımlanabilir ve eşik değerler aşıldığında görsel ve sesli alarmlar verir
• Önceden tanımlanmış kişilere SMS ve Mail yoluyla alarm mesajları gönderebilir
• Sınırsız sayıda bilgisayar, tablet ve akıllı telefonların WEB arabirimleri üzerinden görüntülenebilir
• Modbus, IEC60870-5-104, Siemens Industrial Ethernet, M-Bus, Wago, .... protokolleri destekler.
• OPC Client/Server özelliği sayesinde diğer tüm protokoller eklenebilir
• Türkçe kullanım arabirimli

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Belli olan bir fiyat yok yani illa mail at .. belirli bir tag sayısı ve fiyaı yada paket önerileri yok mu
yukarıda saydığınız özellikleri full mu geliyor yoksa opsiyeonel mi yada özellik artıka fiyata ekleniyor mu
scada alınca eğitim veriyormusunuz haricen ücretmi talep ediliyor.

Efesu bey öncelikle size paket program mantığından biraz bahsedeyim.Neredeyse hiçbir scada üreticisi
scadaları paket program olarak satmaz. Paket programlarda siz kullanmadığınız bir özelliğin
bile paket kapsamında ücretini ödersiniz.Bunun için opsiyonel olarak ihtiyacınıza göre özellikleri
kullanmak daha mantıklıdır. Reliance Scadanın dahili özelliklerine gelecek olursak her projede ortak
kullanılan özellikler alarm oluşturma,trend analizi,raporlama,izleme,veritabanı,reçete gibi her projede
olması gereken özellikler dahilidir.
Projeden proje faklılık gösterdiği için aşağıdaki özellikleri de opsiyonel olarak alabilirsiniz:
* Scada üzerinden kontrol
* Yedekli Çalışma
* Tag sayısı(50,100,200,500,1000,3000....,65000)
* Haberleşme Protokolleri (Modbus,Wago, 104,OPC Client,Amit,Knx,Profinet,Bacnet,Mbus,Modicon,...)
* Lisansın software veya dongle şeklinde olması
* WEB Client ve Mobil Client Client özellikleri(kullanıcı sayısına göre değişmekdedir.)
* Reliance OPC Server
* GSM Modülü
Yukarıda ki bilgilerden de anlayacağınız üzere paket scada programı olmadığı için
fiyatlar projenizin içeriğine göre değişmektedir. Bundan dolayı fiyat veremiyoruz.Projenizde ki yukarıdaki
bilgiler kesinleştikten sonra bana veya Halici sayfasına mail atıp fiyat teklifi alabilirsiniz.
Destek konusuna gelecek olursak şimdiye kadar devreye aldığımız tüm projelerimizde müşterilerimize hala
destek sağlıyoruz. Müşterilerimiz Scadayı kullanabilmeleri içinde ayrıca operator eğitimleri de verilmektedir.
İlgi ve alakanız için teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

Bu scada hangi ülke menşeyli _?
eğitim konusndan ve ücretinden bahsetmemişsiniz _?

Çek cumhuriyeti menşeili bir scada.
EFESU bey ticaretini yaptığı yomscada hakkındada bilgiler vererek kendi scadasını burada anlatırsa daha faydalı olacaktır böylece scada tavsiyesi isteyen arkadaş daha kolay seçim yapacaktır yoksa bu si..d..ik yarışına dönüşecek gibi duruyor.

11.jpg

Ben YomSCADA nın ticaretini yapmıyorum sadece kullanıcısıyım
Hatta sadece yom değil wincc ve movicon da tercih ettiğim oluyor.
Birileri yanlış anlamış sanırım.
Hiç biri babamın oğlu değil hangisi işime gelirse onu kullanırım .
Bu tamamen müşterinin ekonomik gücüne bağlı fiyat veriyorum.
Müşteri karar veriyor.

Konuya gelince bişey yarıştırdığım filan yok.
Gercekten merak ettiklerimi sordum.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri