SBR3516 köprü diyot bağlantı yardimi

Tekrar bakayim ben 4 bacakli gordum ama kontrol edip yazayim.

Simdi oldu sorun yok. Bu kopru diyot isinizi gorecek niteliktedir. Elinizdeki kopru tipi dogrultucuyu alttan baktiginizda motorunuzdan gelen 3 adet kabloyu 2 - 3 - 4 nolu uclara gireceksiniz. 1 nolu uctan + uc 5 nolu uctan - ucu alip kullanabilirsiniz.

Bu kopru diyotu nereden aldiniz? Antalya ici bir saticidanmi? Cok begendim.

Screenshot_20191005-143831.png

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Tekrar bakayim ben 4 bacakli gordum ama kontrol edip yazayim.

Simdi oldu sorun yok. Bu kopru diyot isinizi gorecek niteliktedir. Elinizdeki kopru tipi dogrultucuyu alttan baktiginizda motorunuzdan gelen 3 adet kabloyu 2 - 3 - 4 nolu uclara gireceksiniz. 1 nolu uctan + uc 5 nolu uctan - ucu alip kullanabilirsiniz.

Bu kopru diyotu nereden aldiniz? Antalya ici bir saticidanmi? Cok begendim.

Ekli dosyayı görüntüle 57827
Şimdi süper oldu :) star elektronikten aldim

Mrb Serkan bey.anca müsait oldum yaptım .motor 50volt güç veriyor fakat 20 watt elektrik üretebiliyorum çok daha fazla olması lazımdı.sizce köprü diyot tan mi kaynaklaniyor

Bu motoru nasil donduruyordunuz , ruzgar mi donduruyor yoksa bi motor yardimi ilemi test ediyorsunuz?

Bir alternatore bir yuk bagladiginizda alternator milinde fren etkisi yapar. Mil donusu yavaslar. Sizde de donuste yavaslama varsa sorun bundandir. Alternatör devrini belli bir devirde sabit tutmaniz gerekebilir.

Bu arada olcumu nasil yaptiniz?

Matkapla döndürüyor um 50 volt sabit alıyorum bu voltta verdiği vat çok ama çok düşük motor zaten 60v 1500 watt gücünde anlamadim

Yuk ne bagladin ?

20 watt aldigin kanisina nasil vardin?

Yani olcumu hangi kriterlerde yaptin bunu anlatirmisin?

20 watt guc aldigini nasil olctun? Neden 40 watt degil yani olcumu anlatirsan iyi olur.

İnverterin ekranında gelen volt ve watt bilgileri yazıyor orda yazıyordu.invertera 500 wattlik cihaz bağlı bu arada

Soyle bir onerim var.

12 volt 50 wattlik 8 lamba alip 4 seri 2 paralel grup yapabiliriz. Bunu sunni yuk olarak kullanip araya olcum icin bir volrmetre birde ampermetre baglayacagiz. Motoru dondurup geçen akim ile voltaji olcup gucu hesaplayacagiz.

En net sonucu boyle aliriz dusuncesindeyim.

Evet bı de o sekildes deneyeyim belki 50v invertara yetmuordur

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri