SBR3516 köprü diyot bağlantı yardimi

umitt07

Üye
Merhabalar bugün SBR3516 köprü diyot aldım. Bunu elektrikli bisiklet tekeri den çıkan 3 kabloyu sırasına göre nasıl baglayabilirim amacım DC çıkış almak.lutfen yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20191004_202554.jpg
    IMG_20191004_202554.jpg
    233.7 KB · Görüntüleme: 28
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
bu trifaze köprü sanırım rüzgar gülü gibi bir şey yaptın. + ve - uçları gösteriyor olması lazım onun haricindekiler ac giriştir. üzerine bak bağla

Evet rüzgar turbuni yapacağım.uzerinde sadece + yazan bı kenar var sadece
Datasheet buldum ama anlamıyorum resim olarak ekledim simdi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-04-20-44-11-159.jpeg
    Screenshot_2019-10-04-20-44-11-159.jpeg
    482.6 KB · Görüntüleme: 35

Datasheet buldum ama anlamıyorum resim olarak ekledim simdi
onun tam karşısı da - dir, ölçü aletinlede kontrol edebilirsin. eğer ölçü aletin yoksa bir tane satın almanı tavsiye ederim

onun tam karşısı da - dir, ölçü aletinlede kontrol edebilirsin. eğer ölçü aletin yoksa bir tane satın almanı tavsiye ederim
Ölçü aletim var ama o kadar detaylı kullanmayı bilmiyorum ekledigim datashetten numaralandırılmış hangisi olduğunu ona göre söyleme ihtimalinin olur mu

resimde göstermiyor ama ya 2-4 yada 1-3 artı hangisinde?

4 yazan yerde AC yazıyor onun sağ tarafında bacak olmayan yerde + yaziyor
IMG_20191004_210208.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
4 yazan yerde AC yazıyor onun sağ tarafında bacak olmayan yerde + yaziyor
resime göre 1 ve 3, arkadaşım bu işlere uzaksan, işi bilen birinden yardım al. elektrik şakaya gelmez

resime göre 1 ve 3, arkadaşım bu işlere uzaksan, işi bilen birinden yardım al. elektrik şakaya gelmez
Evet etrafımda tanıdık bir bilen yok satana sordum oda bilmiyormuş buraya yazayım dedim :) 3 fazın yerleri önemlimi peki sırası var mı yoksa boşta kalan ayaklara rasgalemi takayim

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri