Sayısal tasarım proje yardım

ArzuOztav

Üye
merhaba ben bu sene 3. yılımı okuyorum alttan akldıgım 2dersim var birisi sayısal tasarım ve hocamız 5tane proje istiyor ve projede kullanılmasını istediği devre elemanları ve entegreler mevcut yardımcı olurmusunuz

mux - demux - 7447 display uygulaması - diyot matris - flipflop

bu uygulamaları yapabilirsin eğer uygulama istiyorsan

hocamızın kendi vermiş oldugu bir proje listesi var o listeden 5 tanesinin seçiminin yapılmasını ve 3tanesine onay vericeğini söylüyor sorumlu tutulcagım o 3 projeyi yapıcakmısım yardımcı olurmusunuz

Arkadaslar lütfen yokmu yardımcı olabilicek

hocamızın kendi vermiş oldugu bir proje listesi var o listeden 5 tanesinin seçiminin yapılmasını ve 3tanesine onay vericeğini söylüyor sorumlu tutulcagım o 3 projeyi yapıcakmısım yardımcı olurmusunuz

Hocanızın listesini görmeden nasıl seçim yapacağız? Listeyi eklerseniz sizi yönlendirebiliriz. Yoksa çoktan sallamalı bir öneri olacak. Siz listeyi ekleyin biz size önerelim.

Basit ve maliyetsiz proje önerirseniz çok sevinirim arkadaslar yarına kadar seçiceğim projelerle ilgili bilgi toplayıp öğretmene vermem gerekiyor

verdiğiniz listedeki devrelerin çoğu bende var isterseniz yardımcı olurum size ...

Uygulanabilirliği kolay olan 5 proje önerim aşağıdaki gibidir.

1- LM2575 güç kaynağı
2- Vumetre
3- Termometre
4- 10 watt stereo ses yükselteci
5- Led devreleri ( konu geniş ama ledle yazı animasyon v.s. yapılabilir )

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri