Sayıcı Devresi Tasarlaması

Merhaba Sayın Forum Üyeleri ve Adminler :)

Bu sene Dijital Elektronikten proje ödevi aldım, ödevimin konusu: 0-99 arası sayacak Flip-Floplarla kurulacak istenilen noktada başlayıp ileri ve geri sayacak (programlanabilir olacak) ödevimin konusu başlıca bu bunun hakkından bana yardımcı olabilirmisiniz ? Elektronikçilerden yardım alabilirmiyim ? Yada sadece devre şeması çizilse yeterlidir :) baskı devresini kendim yapabilirim :) şimdiden çok teşekkür ederim...

Devreye ait şemalar ektedir. Devrenin yapılmış ve çalışmış videosu da ektedir.
çizimler ve yapım bana aittir.
kolay gelsin...

video: link

https://www.google.com.tr/?gws_rd=cr&ei=L3blUubaKoGWtQbD6YDICA#q=66+elektronik

Merhaba Sayın Forum Üyeleri ve Adminler :)

Bu sene Dijital Elektronikten proje ödevi aldım, ödevimin konusu: 0-99 arası sayacak Flip-Floplarla kurulacak istenilen noktada başlayıp ileri ve geri sayacak (programlanabilir olacak) ödevimin konusu başlıca bu bunun hakkından bana yardımcı olabilirmisiniz ? Elektronikçilerden yardım alabilirmiyim ? Yada sadece devre şeması çizilse yeterlidir :) baskı devresini kendim yapabilirim :) şimdiden çok teşekkür ederim...

Ekli dosyalar

• Yeni klasör.rar
    33.2 KB · Görüntüleme: 14
Ustam emeğin için çok teşekkür ederim ama Mikrodenetleyici ile olmayacak hocama sormuştum istersen yapabilirisn ama zorlanırsın dedi sadece Flip Flop entegreleri ile gösterilecek...

- - - Updated - - -

Ustam emeğin için çok teşekkür ederim ama Mikrodenetleyici ile olmayacak hocama sormuştum istersen yapabilirsin ama zorlanırsın dedi sadece Flip Flop entegreleri ile gösterilecek...

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri