Sauter Bina Otomasyon Sistemi Hakkında

burakliga

Üye
uzmanalp otomasyon san.tİc.ltd.Ştİ olarak sauter bİna yÖnetİm sİstemİ ve / veya
İklİmlendİrme otomasyonu sİstemlerİnİn servİs, bakim, ariza, tamİr, yedek malmeze temİnİ,
teknİk destek ve devreye alma İŞlemlerİnİ konusunda uzman ekİbİ İle gerÇekleŞtİrmektedİr.

teknİk servİsİmİz İstanbul İÇerİsİnde hİzmet vermektedİr.

burak lİga
uzmanalp otomasyon ltd. Şti.
otomasyon departmanı
proje yöneticisi
www.uzmanalp.com
[email protected]
cep tel: 0532 383 35 45
İş tel : 0224 443 59 56
fax : 0224 443 59 57
adres : Üçevler mah. nilüfer tic. mrk. 105 sok. no:3 nilüfer / bursa
not : İstanbul bayiimize cep telefonlarımızla ulaşabilirsiniz...

kouyla ilgililenen arkadaşlar ile irtibata geçeilirim.

selamlar hocam sauter eyr 207 hakkında bilgi almak istiyorum. ne dir neişe yarar, nasıl programlanır, softwarei nedir,bunlarla ilgili döküman varsa paylaşabilirsen sevinirim. şuan bir klima havalandırma projesinde kullanıyoruz, mantığını bilmiyorum butür projelerde belki plc den daha iyidir hoşuma giderse kullanabilirim

selamlar hocam sauter eyr 207 hakkında bilgi almak istiyorum. ne dir neişe yarar, nasıl programlanır, softwarei nedir,bunlarla ilgili döküman varsa paylaşabilirsen sevinirim. şuan bir klima havalandırma projesinde kullanıyoruz, mantığını bilmiyorum butür projelerde belki plc den daha iyidir hoşuma giderse kullanabilirim

Sauterin Plclerini programlaya bilmek için FBD5.1 programını bulman lazım.(lisansız hiç bir işe yaramaz.) bu programda sadece blok diyagramı kullanıyor. ayrıca plc'leri kendi arasında haberleştirmek için ayrı bir donanım olan haberleşme kartı kullanman gerekiyor. ekte EYR207 teknik özellikleri var.EYR207 ile hemen hemen aynı olan EYR203 Plc bulman daha kolay olur.
Bir tane klima santrali kotrol edeceksen rdt100, rdt300 veya nrt114 ... kullanabilirsin(bunlarda sadece parametre ayarlarını yapman yeterlidir. ek bir programa ihtiyacınız olmayacaktır.)

HVAC konusunda sauteri gözü kapalı secerim :D.

umarım dökümanlar işine yarar.

Ekli dosyalar

• eyr203-&207.pdf
    434.7 KB · Görüntüleme: 114
  • rdt100.pdf
    395.2 KB · Görüntüleme: 76
  • rdt300.pdf
    215.3 KB · Görüntüleme: 38
  • nrt114.pdf
    593.9 KB · Görüntüleme: 62
üstat merhaba

nrt 114 f 031 hakkında türkçe dökümanlar var mı

yardımcı olabilirmisin

teşekkürler...

mail adresini verirsen sauter ürünlerle ilgili döküman ve servis konusunda yardım edebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri