Sarjli sarji bulamiyorum

Pesen

Üye
Arkadaslar bu matkabin sarj cihazindan fazla olan yada elden cikarmak istyen veye bulabilecegim bir yer bilen varsa(servis demeyin 220 tl ) yardimi lazim selamlar
20170321_060706.jpeg

Sayın @Pesen

Depoyu bir kontrol etmem lazım. Elimde bu tür bir şarj istasyonu olacak ama marka model hatırlmıyorum büyük ihtimal bosch olmalı.

Vakit sorunu yoksa bir kaç gün içinde elimdekine bakar olumlu olumsuz dönüş yaparım.

Diğer arkadaşlar yardımcı olmak isterse onlarda yardımcı olabilir.

Serkan hocam tesekur ederim selamlar

Pilleri bitmişse değiştirilebilir. Arıza varsa genelde kondansatör bozuluyor. Tamir edilebilir. Servise gerek kalmadan.

Sayin kesmez cihazi kaybettim

Sayin pesen merhabalar.

gec geri donus yaptigim icin ozur dilerim. Depoya baktim ekte resimde goreceginiz bosch marka orjinal sarj aleti mevcut. isinize yarayacak ise size gonderebilirim inceleyiniz.

20170518_092119.jpg
20170518_092108.jpg
20170518_092058.jpg
20170518_092040.jpg

Ben tesekur ederim serkan hocam
Valaha minetar oluruz iyi calismalar

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle bütün kontrol kalemi forumdaki arkadaşlarımın ve ümmeti Muhammed'in Ramazan'ı Şerif'in mübarek olsun Serkan abi ilgi ve alakanız dan dolayı teşekkür ederim zahmet edip şarj adaptörünü gönderdiğiniz için teşekkür ederim Allah şerefinizi arttırsın Fatih Ekinci selamlar

Öncelikle bütün kontrol kalemi forumdaki arkadaşlarımın ve ümmeti Muhammed'in Ramazan'ı Şerif'in mübarek olsun Serkan abi ilgi ve alakanız dan dolayı teşekkür ederim zahmet edip şarj adaptörünü gönderdiğiniz için teşekkür ederim Allah şerefinizi arttırsın Fatih Ekinci selamlar

Rica ederim umarim isinizi gorur. Bu arada ramazanimiz mubarek olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
YunusKibar

Yeni konular

Geri