Sanırım Jammer Yapımı Buldum

daha ayrıntılı incelemem için verdiğin bilgiler temelinden araştırırım

İnt de mm başına ürettiği frekans hesaplanıyor tabi voltaj ilede alakalı

Mesela 15kvdc olsun bunun 1 cm atlaması için kaç milisaniyede şarj olup deşarj olduğunu buluyoruz ben öyle yaptım ama başka yöntemler vardır

Markoni nin ilk jenerasyon, gap spark geniş bant mors vericisini 130 yıl sonra minyatürünü bulmak buna denir.
Şerare yani plazma kesime giderken zıt emk den oluşan son patlamanın (ptot formülü Patlama Potansiyel Farkı) Fourier sentezi ile hesaplanan tek sayılı sonsuz harmonik lerine kadar gider bu iş.
Boşa çıkacak işleri boşverin gençler. Onlarca bedava enerji ve joule thief başlığından zaten gına geldi.
Dünya düzdür teorisine başlık açın. Adam gibi Tartışalım.

herkesi kendinle aynı biilgi düzeyinde sanıyorsan söyliyim yanılıyorsun bilmemek ayıp degil ögrenmemek ayıp gelişmemizi karışma bence merak insana bir çok soruyu sorduruyor katkı sunup aydınlatmak istedigin birsey varsa okuya biliriz geliştirici öneriler yapabilirsin
ortaya dünya düzdür gibisinden bir teori atmak yada bna benzer olan ezberi bozan bir buluş bunun içinde teori bilmek gerekir bilgininde ögrenmeninde sınırı yoktur beyefendi ;) anlasıldıgımı düşüünüyorum

Son düzenleme:
Fazla bir şey bilmiyorum. Bilgi konusunda Bir iddiam da yok.
Zaman kıymetlidir ve geleceğe yönelik ve gerekli olan bilgiyi edinmeniz için bir tavsiyedir benimkisi. Sadece tavsiye.

Yazın boş boş dışarıda gezmekten ise bu benim için kat ve kat daha iyidir
Bu arada dünya düzdür ne alaka 21. yüzyıldayız daha tartışılıyorsa (youtube) onların düşüklülüğü.

bazı şeyler bakış açısıyla ilgilidir herkes bakar görür ama herkes aynı şeyi göremez ve aynı anlamla bakmaz

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri