Samsung RT 60 ... /XTR buzdolabı soğutma sorunu.

feadina

Üye
Merhabalar;
Yeni bir buzdolabı aldım alalı yaklaşık 3 ay oldu beklettim 1 hafta evveli servisi çağırdım kurdurdum.

İlk 3 gün süper soğuttu. Buzluk falan çılgındı. kapağı açtımmı direk buz gibi hava geliyordu alt kapakta bile su falan koyunca suyu içemiyorduk. fakat bu pazar günü bir şey oldu alet hiç soğutmamaya başladı. Buzluk bile soğutmuyor. alt bölmeyi söylemiyorum bile.

Kendiliğinden olan bir sorun hani neden kaynaklanır bilmiyorum.

Buzdolabı terazide olmazsa bu tip bir sorun olur mu
Zeminde laminant döşeli.

laminantın kenarına süpürgelik çakmak için 12 cm kadar ileri aldım. ama ondan kaynaklanacağını sanmıyorum çünkü hiç sarsmadan aldığıma aminim. Ayrıca 2 cm yerinden kıpırdattım diye arıza verecekse ben benzini döker o dolabı samsungun önünde cayır cayır yakarım tüm basını da toplarım başıma o kadar da emin konuşuyorum. Servisi çağırdım bakalım onlar ne diyecek daha kullanmadan arızalanan ürünüm hakkında.

Sizlerin varmıdır bir tahmini yada yorumu?

Ürün garantisi olduğu için kafanızı yormayın,bırakın servis kafasını yorsun.Ancak servisten ürün kısa zamanda arıza yaptığı için,satın aldığınız buzdolabı özürlü ürün olarak yenisiyle değişim isteyebilirsiniz.Sonucu servisin taktirine kalır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri