SAMSUNG PRO Plus microSD Hafıza Kartı, 256 GB

ozgurece-TA3HGU

Katılımcı Üye
@Mr_YAMYAM hocam SAMSUNG bizi Gandırıyo. Hız testi sonuçları firmanın açıkladığı hızlarda değil. Sizin düşünceniz nedir?

SAMSUNG PRO Plus microSD

VxNGbP.jpg

VxNDDN.jpg

VxNs0R.jpg

VxNpxe.jpg

VxNf0A.jpg

Ekli dosyalar

• VxN4Eo.jpg
    VxN4Eo.jpg
    174.6 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Test için göndermeniz .
Değerler sizin gibi ( ürün orj ) ise yenisini gönderirler.

Diğer her durum olabilir.

Amazon.de ; yurt dışından satın alındı. Bu büyük şirket de eğer bize orjinal ürün göndermediyse gerçekten endişe verici vahim bir durum olarak değerlendirebiliriz. Kullanıcı yorumlarında benzer şikayetler var. Değişim için uğraşmaya değmez . Bu marka Mikro SD hafıza kartlarını tercih edenler , satın almayı düşünenler için forumda bilgilendirici paylaşım olsun.

Vxi0Wn.jpg

Vxi7d8.jpg

VxidYj.jpg

Son düzenleme:
Samsung garanti bilgisi

“Samsung Türkiye Garantili” ürünlerde garanti süresi 2 yıldır.
Samsung ürününüzle ilgili teknik destek almak için samsung.com/tr adresindeki “Destek” bölümünden giriş yapabilir, Samsung Yetkili Servis merkezlerimizi ziyaret edebilir ya da Müşteri Hizmetleri merkezi ile temasa geçebilirsiniz ( 444 77 11) .

https://www.samsung.com/tr/memory-s...-plus-256gb-microsd-card-2021-mb-md256ka-apc/

Son düzenleme:
Evet çok mantıklı bir yaklaşım haklı olabilirsiniz. PC SD kart giriş USB 2 görünüyor.

VxGR0S.jpg

VxGJDs.jpg

VxGnxb.jpg

Ürün Filipin üretimi ve nispeten tested gibi görünüyor. Çünkü Çin üretimlerinin çoğu tested değildir.
Resimdeki veri analizi USB2.0 ın karakteristiğine çok benzer. Arabirim USB 2.0 ise zaten elde edilebilecek hız bu kadardır.

@Mr_YAMYAM Hocam bugün bu SD kartı monster da test ettim evet yukarıda görüldüğü üzere asus pc den bir iki tık ilerde ama yinede üretici firmanın verdiği değerlere ulaşamadım. Sanıyorum 2016 yılından kalma laptop veri yolları data aktarımı yetersiz kalıyor. Power suply üniteside çok büyük.

Ekli dosyalar

• Samsung Evo 256GB.png
    Samsung Evo 256GB.png
    22.4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_4161.JPG
    IMG_4161.JPG
    172.1 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_4162.JPG
    IMG_4162.JPG
    342.3 KB · Görüntüleme: 11

Forum istatistikleri

Konular