1.700-1.800 TL civarında
https://www.google.com/search?q=mer...biw=393&bih=720&dpr=2.75#imgrc=HibTBoByWBcURM

Camcilarin kullandığı basit taşıma vakum çekicileri kullanmayın.
Sert vakumla ince ekranı içten kırıyor.
Valla ustam disarda yaptırsam daha ucuz vakumlu çekici olmadan olmaz mı bu iş
Ustam işinizi elinizden alacak .
Yeni işi tv tamircisi .
Valla cep teli notebook yapıyorum buna yeni giristim de tutucu yu alamam ya :D

çevrende hiç mi elektronikçi-bu işi yapan adam yok? biz servis tornavidaları vardır piyasada bulunmazdı. yan komşudan alırdık emaneten.
Ustam tanıdık inan ki yok hani vakum işi bilmiyorum olmadan yapılabilir mi kardeşimle uçlarından tutsak ama risk büyük yani şimdi teslim ettiğim yer de dandik vakum mu kullanacak bilmiyorum babam zaten anneme sinir oldu dizisi varmış maç izleyemiyorum diye yaptirmicam dedi 😂😂😂😂😂

Ustam tanıdık inan ki yok hani vakum işi bilmiyorum olmadan yapılabilir mi kardeşimle uçlarından tutsak ama risk büyük yani şimdi teslim ettiğim yer de dandik vakum mu kullanacak bilmiyorum babam zaten anneme sinir oldu dizisi varmış maç izleyemiyorum diye yaptirmicam dedi 😂😂😂😂😂
Led değişimi; Paneli çıkartma/takma zordur.
Panel çıtaya yapışır, sökme için uğraşırsınız. Çıkartma/taşıma derttir. Panel kırılma riski yüksektir.
Çok dikkatli olmalısınız.
Veya
Tv tamircisi ile görüşün 250-300 T işçilikle aldığınız orijinal led bar ları değiştirirler.
" 250-300 TL için riske girmeyin" ... derim

Son düzenleme:
bak buzdolabımın aynısı bu
https://www.pmutfak.com/liebherr-cb...h-a-381-lt-no-frost-kombi-tipi-buzdolabi-1524
şimdi çalışmıyor tamir ettirsem herhalde bana 3-5 bine mal olur ne dersin yaptırayım mı? yoksa tamir parasına yeni bir dolap mı alayım?
Abi abooo fiyata bak :D babamın dediği yenisini almak değil annem izlemesin diye 😆 😆 😆
Led değişimi; Paneli çıkartma/takma zordur.
Panel çıtaya yapışır, sökme için uğraşırsınız. Çıkartma/taşıma derttir. Panel kırılma riski yüksektir.
Çok dikkatli olmalısınız.
Veya
Tv tamircisi ile görüşün 250-300 T işçilikle aldığınız orijinal led bar ları değiştirirler.
" 250-300 TL için riske girmeyin" ... derim
Vazgeçtim abi zaten mesajda diğer ustam belirttim annem dizi izlicem diye kumandayı alıyormuş babamda yaptirmicam dedi 😂 😂

Forum istatistikleri

Konular
128,150
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri