Samsung DW60H700FEA sağ tuşlar çalışmıyor!!!

Merhabalar, Samsung DW60H700FEA bulaşık makinasının sol tuşları çalışıyor ama gösterge ekranının sağındaki tuşlar çalışmıyor. Aksilik bu ya, başlat tuşu da sağda :(

Kendim ekranı söktüm, tuş altlarında pislik yok. Ekranı elektronikçi arkadaşa götürdüm, ölçüm yapıldı, tuşlar işlevini yapıyor, onda da bir sıkıntı yok. Arkadaş, kuvvetle muhtemel işlemcide sıkıntı var dedi. Sizce sorun başka yerde olabilir mi? Ayrıca bu kart tamir edilebilir mi? Edilemez ise nereden çıkma temin edebilirim? Teşekkürler.

Kendime not: ASLA SAMSUNG MARKA BULAŞIK MAKİNASI ALMA!!!!!

alican42

Üye
Sahibinden com. sitesinde ikinci el parça satan özdur teknik adında bir firma mevcut oraya sorabilirsiniz.

Salih445

Üye
Samsung'un bulaşık makinelerini kendi mühendisleri yapmıyor, sadece markasını basıp satış yapıyorlar.

paskomya

Profesyonel Üye
asla asla deme, elektronik biraz da şans işidir, 25 yıl önce aldığım buzdolabı hala annemin evinde çalışırken yeni evimde 2 buzdolabı 3 çamaşır makinesi 2 tanede bulaşık makinesini çöpe attım, bu arada samsung tv aldım benim enişte şuan 3. televizyonda seyrediyor.

Konu Sah
asla asla deme, elektronik biraz da şans işidir, 25 yıl önce aldığım buzdolabı hala annemin evinde çalışırken yeni evimde 2 buzdolabı 3 çamaşır makinesi 2 tanede bulaşık makinesini çöpe attım, bu arada samsung tv aldım benim enişte şuan 3. televizyonda seyrediyor.
Üstad, yıllarca samsung monitör kullandım, taş gibi. Benim sıkıntım bulaşık makinası ile. Çok sorunlu bir seriye denk geldim. Aldığımdan beri servis ile kanka olduk :) Sürekli E4 hatası ya da benzeri sensör hataları ile mücadeleden sonra şimdi bu sıkıntı çıktı. ÇELİK gibi bir bulaşık makinası almadığıma pişman oldum. :)
Sahibinden com. sitesinde ikinci el parça satan özdur teknik adında bir firma mevcut oraya sorabilirsiniz.
Teşekkürler, iletişime geçeyim hemen :)

paskomya

Profesyonel Üye
Üstad, yıllarca samsung monitör kullandım, taş gibi. Benim sıkıntım bulaşık makinası ile. Çok sorunlu bir seriye denk geldim. Aldığımdan beri servis ile kanka olduk :) Sürekli E4 hatası ya da benzeri sensör hataları ile mücadeleden sonra şimdi bu sıkıntı çıktı. ÇELİK gibi bir bulaşık makinası almadığıma pişman oldum. :)
kötüler olmazsa iyilerin güzellerin kıymetini bilemeyiz. bazen şans bize güler bazen de gülmez fazla düşünmemek lazım. hayat kısa

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
115,531
Kullanıcılar
422,139
Son üye
Hasan.12

Yeni konular